Skocz do zawartości
waflu

szubkosc dzialania samsunga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuje kupic jeden z tv samsunga:

ue65ru7172 lub qled qe65q60r

Jezeli chodzi o sam obraz to raczej nie zobacze duzej roznicy w filmach czy meczach pilkarskich - nie jestem az taki maniak. Interesuje mnie szybkosc dzialania smart tv i wygoda z podlaczenia smartfona samsinga do tv (przesylanie filmikow, zdjec, screen mirrorong). Czy orientujecie sie jak to wyglada na tych dwoch modelach? Jakies opinie dla standardowego kowalskiego chcacego kupic w miare dobry sprzet na dluzszy czas  w budzecie ok. 3-4k?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, planuje kupic jeden z tv samsunga:

ue65ru7172 lub qled qe65q60r

Jezeli chodzi o sam obraz to raczej nie zobacze duzej roznicy w filmach czy meczach pilkarskich - nie jestem az taki maniak. Interesuje mnie szybkosc dzialania smart tv i wygoda z podlaczenia smartfona samsinga do tv (przesylanie filmikow, zdjec, screen mirrorong). Czy orientujecie sie jak to wyglada na tych dwoch modelach? Jakies opinie dla standardowego kowalskiego chcacego kupic w miare dobry sprzet na dluzszy czas  w budzecie ok. 3-4k?

 

Q60 jest telewizorem z wyżej pólki, więc będzie miał lepsze wnętrzności (procesor), co wpłynie na plus jeśli chodzi o szybkość działania. A co do jakości obrazu, to jestem pewien, że nawet jak ktoś nie zwraca na to większej uwagi, to zobaczy sporą różnicę w jakości obrazu, choćby ze względu na to, że q60 ma matrycę 100Hz. Jedynym minusem q60 jest to, że nie kupisz go za 4 tysiące. W tym rozmiarze kosztuje on w okolicy 5 tysięcy.

 

Napisane Tablet Z.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qled 4500 a zwykly led 3000. Jest pewna roznica w cenie ktora mozna by wykorzystac na korzysc soundbara ale chyba jednak jako gadzeciarz pojde w Qled'a ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowilem jednak przeskoczyc z qled na lg 65sm8200, glownie urzekl mnie pilot.

Dobra sciezka zmierzam ?

Moglby ktos wytlumaczyc mi na chlopski rozum roznice pomiedzy lg sm8200 a sm8600 bo roznica w cenie ok 500 zl a nie moge ogarnac czym dokladniej sie roznia te modele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...