Skocz do zawartości
Michał S.

Proszę o pomoc q60r vs ru8002

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Zwracam się do Was o pomoc z wyborem pomiędzy 3 tv 55", nic innego nie wchodzi w grę, miałem zamiar kupić ru8002 lub jak gdzieś się uda nu8002 (czytałem że podobno lepszy niż ru), jednak pojawiła się świetnia oferta na model q60r.

Zmieniam stary poczciwy ue40d6500 :), dziecko ogląda bajki i będzie zaczyna grać na konsoli stąd zmiana, a poza tym trochę oglądania tv oraz czasem film.

Bardzo proszę o opinię. Wiem że są inne modele, jednak nie chce już mieszać i wybrać tylko między nimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.10.2019 o 14:22, Michał S. napisał:

Dzień dobry,

Zwracam się do Was o pomoc z wyborem pomiędzy 3 tv 55", nic innego nie wchodzi w grę, miałem zamiar kupić ru8002 lub jak gdzieś się uda nu8002 (czytałem że podobno lepszy niż ru), jednak pojawiła się świetnia oferta na model q60r.

Zmieniam stary poczciwy ue40d6500 :), dziecko ogląda bajki i będzie zaczyna grać na konsoli stąd zmiana, a poza tym trochę oglądania tv oraz czasem film.

Bardzo proszę o opinię. Wiem że są inne modele, jednak nie chce już mieszać i wybrać tylko między nimi.

Podpinam się pod pytanie, nie wiem czemu nie ma tutaj gorącej dyskusji na ten temat. Ceny q60 są naprawdę świetnie w sklepach internetowych w porównaniu do molochów. Ta różnica jest nawet 500 zł większa niż w przypadku RU8002. Sam zamówiłem RU w dobrej cenie, ale wciąż się zastanawiam bo q60 ma podobno lepszą technologię podświetlenia i większą jasność w hdr. Poza tym design nóżek... co komu się podoba. Poza tym na zagranicznych forach ludzie piszą, że jest to niemal identyczna jakość. Cóż dziś byłem w rtv euro agd i szczerze bardziej podobał mi się model q67 (choć to wiadomo jak w sklepie ustawią). RU8002 podobno osiąga troszeczkę lepszą czerń.

 

Szczerze powiem, że jeśli masz opcje kupić za tą samą kwotę weź q60. Na rtings twierdzą, że ten model ma lepsze ustawienia fabryczne (pre-calibration). Poza tym oficjalny sklep Samsunga wycenia Ru na 3249 a q60 na 3699. Może coś w tym jest.

 

BTW: jest gdzieś jakiś fajny temat - najlepszy tv 55 cali do 3-3,5 tys ? W przeciwieństwie do Cb nie wybrałem jeszcze modelu, ale zastanawiam się czy np SM8600 lub Philips PU8303 lub jakiś TCL ? Wszędzie tylko piszą albo Sony x9005 (3900zł ...) albo dopłać 1000 zł do najtańszego OLEDA albo dopłać 3000 tys do OLEDA ze średniej półki, a szukam przyzwoitego tv do 3,5 tys.

Edytowane przez Kriksus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...