Skocz do zawartości
Gmeru

Prawie 1000 nitów 65 cali TV za 7500 zł albo i mniej! Gdzie w promocji?

Rekomendowane odpowiedzi

Prawie 1000 nitów 65 cali TV za 7500 zł albo i mniej! Gdzie w promocji?

Dzisiaj mamy sporo informacji o promocjach ale trwa właśnie akcja Media Expert gdzie przeceny na telewizory są ogromne względem regularnych cen. Jest okazja ustrzelić ekrany w cenach, których możemy spodziewać się dopiero na wiosennych wyprzedażach. Wśród produktów znajdziemy prawdziwe perełki dające bardzo wysoką jakość obrazu lub unikalne cechy względem konkurencji. Doskonałym przykładem jest kolejny telewizor tym razem od Samsunga. QLED Q80R z bardzo wysokimi parametrami obrazu do filmów i grania (prawie 1000 nitów realnej jasności HDR!) oraz powłoką kątową i antyrefleksyjną jest dostępny w doskonałej cenie. I to w dużym, 65 calowym rozmiarze.

 

Przeczytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argumenty, argumenty :) Tak to każdy może napisać :) Czekam! ;D Liczę zanim napiszesz posta w stylu: OLED the best i tak liczy się tylko czerń a QLED jest oszukany na dogłębną analizę telewizorów w tej dokładnej cenie z przekątną 65 cali. Oraz odniesienie się do tych funkcji, które zostały wypisane w poście powyżej. Dobrej niedzieli i od razu napiszę: lepiej obejrzyj film albo zrób coś innego bo temat z góry jest przegrany i szkoda tracić tej niedzieli ;) Nie warto patrzeć tylko przez to co się prywatnie lubi albo co nie. No ale to trzeba znać dogłębnie aktualny rynek telewizorów - ich cechy charakterystyczne dla każdej z marek. Reklama Samsunga jest więc jak się wchodzi na portal bo właśnie trwa kampania. Post powyżej to mega ciekawostka na którą warto zwrócić uwagę podobnie jak na promocje OLED w Media Expert o których masz dzisiaj masę informacji na głównej stronie. Takiej jakości obrazu w takiej cenie szukać ze świeczką na ten moment szczególnie pod gry i sport. A co dopiero gdy zaczniemy rozmawiać o innych walorach jak ambient mode, jak filtry antyrefleksyjne, jak dostęp do iTunes itd itd itd. Pozdrawiam!

ps. Gdyby post powyżej i te zachwyty dotyczyły np. modelu Q60R to była by reklama i kpina z autora. Q70R też się nie łapie. Dopiero od modelu Q80R zaczyna się naprawdę konkretna zabawa w telewizor premium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że ta promocja w ME dotyczy wielu produktów. A opisany jest ... jeden telewizor Samsunga.

Znając dział PR Samsunga jestem pewien, że maczał w tym łapy.

;) 

I nie ma to nic wspólnego w ocenie OLED vs. QLED vs. cokolwiek innego.

Ale jak mnie już wywołałeś do tablicy to moim prywatnym zdaniem, na podstawie tego co widziałem na własne oczy, na dziś dostepny w sklepach król obrazu jest tylko jeden:

OLED 8K 88Z9.

Jak Samsung wypuści na rynek komercyjnego microLEDa to być może król się zmieni.

Edytowane przez pmcomp
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No król jest na pewno... za 120 000 zł. Cholera, chyba lecę go kupić 😜Nie wiem jak to się ma do tego tematu ale zgadzam się oczywiście ;D

ps. Polecam czytać portal a nie forum, na pewno będziesz wiedział więcej odnośnie promocji, reklamy itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są tacy co go kupią. 

Poza tym za rok będzie kosztował połowę, a za dwa lata kolejną połowę. Pamietam czasy gdy cena 60 tys zł za plazmę Panasonica 65" HD Ready nikogo nie dziwiła i nie szokowała. W pogoni za niską ceną producenci tną jakość przekładającą się nie tylko na jakość obrazu ale przede wszystkim na niezawodność. Teraz robi sie tanie rzeczy, kiedyś robiło sie dobre. Takie czasy.

Na temat sposobów i zasad promocji i reklamy wiem z doświadczenia odpowiednio dużo i ten świat mi się nie podoba. I mam własne porównanie do tego co jest teraz i co było 40 lat temu.

 

A wracając do tematu nie jest dzisiaj żadnym problemem kupienie OLEDa 65" za kwotę 7,5 tys zł.

Edytowane przez pmcomp
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Przed nim znajduje się dość podobny Q85R oraz flagowiec Q90R"

A jeszcze przed nimi jest przecież seria 950R, która ma o wiele więcej nitów, a o której wypada nadmienić.

A warto w końcu coś z tej serii przetestować.
 

 

Ponoć max. jasność Samsunga QE82Q950R sięga 4000 nitów!

 

Edytowane przez Deimos
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Gmeru napisał:

ps. Do forum będę miał zawsze sentyment ale rzeczywistości nie zaklniesz: czasy for już dawno przeminęły. Większość ruchu odbywa się na portalu. Tutaj jest fajna grupka miłych ludzi. Są porady i jest ok. Ale ludzie żyją w czasach facebooka a nie for.

A propos forum to mała uwaga - serio przydałoby się odpiąć stare tematy z forum "co kupić" bo teraz już kompletnie nie widać tam nowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja, spytam akurat o coś konkretnego, a nie o 'gunwo' burze. 

Czy różnica między q80 vs q85 jest na tyle duża by dopłacić? Wiem że w q85 dochodzi one connect, ale czy coś jeszcze? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, czy różnica w obrazie dla zwykłego zjadacza chałki będzie bardzo widoczna jeśli chodzi o jakość doznań? 

Bo oba mają powłokę kątową oraz antyrefleksyjną, więc tylko ilość stref i one connect robią różnice. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...