Skocz do zawartości
ice-scream

Problem z połączeniem WIFI !!please help!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Wczoraj zakupiłem Kiss Kiss Bang Bang Dp-600:) długo sie zastanawiałem co wybrać, ale z racji z tego, że kiss był dostępny od ręki za niezłe pieniądze(770), snazio długo poszukiwałem...wiec wybrałem ten pierwszy. narazie opinia pozytywna. czyta mi wszystko. FW był wgrany chyba nowy( 0.35). DVD czyta. polskie czcionki czyta. po lanie śmiga. niby bajka dla mnie. natomiast w poniedziałek będzie największy test, poniewaz moim marzeniem jest podlaczyc dysk twardy z kieszeni zewnetrznej ( Welland 740J + seagate 250gb sata). oby to wszystko hulało.jak myślicie, bedzie:)? Natomiast teraz mam do Was prosbe o pomoc. do tej chwili nie udalo mi sie skonfigurowac WiFi. w tej dziedzinie nigdy nic nie robilem. Mam laptopa toshiba m45-s335 z Wifi 802.11b/g. chcialem polaczyc moj komp z kisskiem. zrobilem niby wszystko jak w instrukcji, czyli...mojej karcie "bezprzewodowej" przypisalem 192.168.0.1, maska podsieci 255.255.255.0, natomiast w kisku dalem 192.168.0.2, maska ta sama no i bramka 192.168.0.1, dns 192.168.0.1 i ten drugi dns to 0.0.0.0. automatyczna konfiguracje wylaczylem, tak jak zalecali w instrukcji. niestety kiss nic nie wykrywa w pc-linku. oprogramowanie zainstalowalem najnowsze(v3.0) i dodalem pare katalogow. nie wiem o co kaman. mysle, ze cos robie zle w windowsie. tzn chodzi o ustawienia te karty bezprzewodowej, poniewaz pod nazwa karty jest napisane"nie połączony" i przekreslenie widac na czerwono. czy ktos z obecnych moze mi pomoc??bardzo prosze. z gory dziekuje. jesli ktos ma ochote zapraszam nawet na gg:911386. pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='ice-scream' post='42085' date='18.03.2007, 00:43 ']Witam serdecznie. Wczoraj zakupiłem Kiss Kiss Bang Bang Dp-600:) długo sie zastanawiałem co wybrać, ale z racji z tego, że kiss był dostępny od ręki za niezłe pieniądze(770), snazio długo poszukiwałem...wiec wybrałem ten pierwszy. narazie opinia pozytywna. czyta mi wszystko. FW był wgrany chyba nowy( 0.35). DVD czyta. polskie czcionki czyta. po lanie śmiga. niby bajka dla mnie. natomiast w poniedziałek będzie największy test, poniewaz moim marzeniem jest podlaczyc dysk twardy z kieszeni zewnetrznej ( Welland 740J + seagate 250gb sata). oby to wszystko hulało.jak myślicie, bedzie:)? Natomiast teraz mam do Was prosbe o pomoc. do tej chwili nie udalo mi sie skonfigurowac WiFi. w tej dziedzinie nigdy nic nie robilem. Mam laptopa toshiba m45-s335 z Wifi 802.11b/g. chcialem polaczyc moj komp z kisskiem. zrobilem niby wszystko jak w instrukcji, czyli...mojej karcie "bezprzewodowej" przypisalem 192.168.0.1, maska podsieci 255.255.255.0, natomiast w kisku dalem 192.168.0.2, maska ta sama no i bramka 192.168.0.1, dns 192.168.0.1 i ten drugi dns to 0.0.0.0. automatyczna konfiguracje wylaczylem, tak jak zalecali w instrukcji. niestety kiss nic nie wykrywa w pc-linku. oprogramowanie zainstalowalem najnowsze(v3.0) i dodalem pare katalogow. nie wiem o co kaman. mysle, ze cos robie zle w windowsie. tzn chodzi o ustawienia te karty bezprzewodowej, poniewaz pod nazwa karty jest napisane"nie połączony" i przekreslenie widac na czerwono. czy ktos z obecnych moze mi pomoc??bardzo prosze. z gory dziekuje. jesli ktos ma ochote zapraszam nawet na gg:911386. pozdrawiam wszystkich.[/quote]
Nigdy nie probowalem laczyc sie bez AP ale jezeli to moze dzialac to sprawdz ping-a z komputera do Kiss-a, trzeba tez wylaczyc firewall. Podlaczalem 400 GB Seagate w obudowie Packard Bell, dzialal bezstressowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[url="http://www.kisshdtv.pl/forum/index.php"]1. stare forum Kissa (kliknij)[/url]
[url="http://forum.divx.pl/viewforum.php?f=15&sid=8baccdf9ff738e4521347e22e7213237"]2. początki Kissa (kliknij)[/url]
...tutaj powinny byc rozwiązania. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie. mam karte wifi intel pro/wireless 2200BG. zainstalowalem najnowsze sterowniki wraz z jakims oprogramowaniem. zaczalem sie bawic. stworzylem jakis profil, tzn. staralem sie stworzyc jakies polaczenie bezprzewodowe. i niby cos ruszylo. kiss wykryl mi to polaczenie jako tako. kiedy wchodze w opcje "konfiguracja sieci bezpzewdowej"( w kisku) to znajduje to polaczenie, naciskam....i [beeep], cos sie rozlacza i wszytskie wracaja ustawienia " bez sieci". nie wiem co powoduje to zerwanie. firewall wylaczony. pclink hula. polaczenie stworzylem urzadzenie z urzadzeniem Ad-Hoc. najnowszy FW.buuu:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...