Skocz do zawartości
The Voltage

Wyjście optyczne świeci po wyłączeniu TV - PHILIPS 43PUS6523/12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z PHILIPS 43PUS6523/12.

Zakupiłem soundbar LG SJ2 który automatycznie załącza się gdy podawany jest sygnał optyczny i wyłącza gdy sygnał zniknie, problem jest w tym że po wyłączeniu TV sygnał faktycznie znika i soundbar się wyłącza ale po kilku minutach w kabelku ponownie pojawia się czerwone światełko i soundbar ponownie się uruchamia mimo że TV jest wyłączony to po kilku minutach ponownie podaje sygnał optyczny.

Jak mogę rozwiązać ten problem, przerabiał ktoś taki przypadek? Przywróciłem ustawienia fabryczne bez skutku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Domyślnie w TV jest włączona automatyczna aktualizacja kanałów oraz komunikat o aktualizacji. Aktualizacja odbywa się gdy TV jest wyłączony i może to powoduje włączanie się TV? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłączyłem automatyczną aktualizację oraz komunikat w menu dla kablówki i dla sat ale bez rezultatu, wyłączyłem też Wake on WLAN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyłączyłem automatyczną aktualizację oraz komunikat w menu dla kablówki i dla sat ale bez rezultatu, wyłączyłem też Wake on WLAN.
W takim razie nie wiem co to może być. TV w takim razie wykonuje jakieś operacje w tle, jednak moim zdaniem nie powinno uruchamiać optycznego ----> Philips support.

Taptalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A PHILIPS na to jak na lato, tak ma być i koniec 🙃 Dzięki za chęć pomocy 

Cytat

Po konsultacji z działem technicznym w Pana sprawie. Telewizor jest sprawny gniazdo Digital Audio Out (optyczne) ma prawo świecić jak do niego jest podłączony kabel optyczny  głośnik i jak TV jest na dłuzszym uśpieniu oraz jak jest uruchomiony z uśpienia.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne jest takie zachowanie, szczególnie jak napisałeś, że na początku gaśnie, a później samoczynnie się włącza...

Taptalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...