Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

"(przy 60 ohmach impedancji)"? Jakiś chochlik się tu wkradł... I wygląda na to, ze ten "topowy" Onkyo nie uświadczył złącza HDMI 2.1. Z nieoficjalnych informacji od Horn Distribution mam przecieki, że taki AVC, czy AVR Denona z HDMI 2.1 ma się pojawić na przełomie roku... No chyba, że jeszcze ktoś tu na E.I.S.A się niespodziewanie pojawi z HDMI 2.1.

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I za to "coś" sklep RMS z Białegostoku wystawił  złodziejską cenę 15 tys.zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 hours ago, Deimos said:

"(przy 60 ohmach impedancji)"? Jakiś chochlik się tu wkradł... I wygląda na to, ze ten "topowy" Onkyo nie uświadczył złącza HDMI 2.1. Z nieoficjalnych informacji od Horn Distribution mam przecieki, że taki AVC, czy AVR Denona z HDMI 2.1 ma się pojawić na przełomie roku... No chyba, że jeszcze ktoś tu na E.I.S.A się niespodziewanie pojawi z HDMI 2.1.

Dzięki za czujność, newsa pisałem z targów IFA :) Już poprawiłem te 60 ohm ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na następne newsy szczególnie o projektorach😀

A tak w ogóle to nie widzę osobnej zakładki na IFA 2019, tak jak było w poprzednich latach.

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

Ponieważ ten flagowiec ma THX Ultra i napędza kolumny 4 Ohm, moje pytanie dotyczy poboru prądu, która wg tabliczki znamionowej wynosi zaledwie 340 WATT. 

Mój stary, ale jary ampli Onkyo TX-NR905 pobiera 1150 WATT i jest w stanie bez problemu napędzić 7 głośników z zestawu JAMO THX ULTRA TWO o impedancji 4 Ohm. 

Jak ten flagowiec RZ3400 z THX Ultra z poborem 340 Watt będzie w stanie dać wystarczająco dużo prądu wymagającym kolumnom ? 

Przecież model TX-RZ840 pobiera 870 Watt, a ma tylko THX Select. 

Nie znam się na tych nowoczesnych "cyfrowych" końcówkach mocy w zintegrowanym amplitunerze. Mam jednak wątpliwość odnośnie możliwości prądowych tego flagowca.

Jak ktoś będzie miał ochotę wypowiedzieć się w tym temacie, to będę wdzięczny :) 

Pozdrawiam

AreckiW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...