Skocz do zawartości
  • 0
Jebidubu

Przypadek beznadziejny - zapomniany kod rodzicielski I zablokowany smart TV polaroid

Pytanie

Witam wszystkich

Zapomnialem hasla blokady rodzicielskiej I mam zablokowany dostep do wielu opcji telewizora. Polaroid p32D300 . Mecze sie z tym problemem of ponad roku , probowalem juz chyba wszystkiego , na internecie nie moge nic znalezc do tego modelu, probowalem naciskac rozne kombinacje klawiszy w telewizorze , odlaczac na dluzszy czas etc.

Zamiescilem zdjecia naklejek z tylu telewizora . Blagam o pomoc moze ktos wie Jak przywrocic go do ustawien fabrycznych. 

Pozdrawiam

 

IMG_20181112_153754.jpg

IMG_20181112_153808.jpg

Edytowane przez Jebidubu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Siema 

Dzieki za odpowiedz tego chyba jeszcze nie probowalem ;) myslalem bardziej o jakims fizycznym (guzikowym) resecie , ale z tylu mam tylko taka galke Jak widac na zdjeciach . 

W weekend bede w domu to wyprobuje I dam znac 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Siema 
Dzieki za odpowiedz tego chyba jeszcze nie probowalem myslalem bardziej o jakims fizycznym (guzikowym) resecie , ale z tylu mam tylko taka galke Jak widac na zdjeciach . 
W weekend bede w domu to wyprobuje I dam znac 
I jak, udało się z tym kodem?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No wlasnie tylko nie moge wejsc do menu bez kodu takze lipa

 

Ktos ma jeszcze pomysl Jak dostac sie do menu bez kodu ? Odpinanie telewizora of pradu nic nie daje

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
22 hours ago, slawkor said:

Zostaje tylko wgranie softu ale do tej firmy ciężko znaleźć.

Jak mozna wgrac soft I gdzie go znalezc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szczerze, to próbowałem znaleźć soft do tej marki i nie bardzo mogłem. Inaczej sprawa ma się z produktami typu Samsung Sony Panasonic itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czyli co nic juz nie mozna zrobic, ale Tak na chlopski rozum to kazdy tv powinien miec jakas opcje resetu. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Czyli co nic juz nie mozna zrobic, ale Tak na chlopski rozum to kazdy tv powinien miec jakas opcje resetu.
Tak naprawdę to każdy TV powinien mieć kod uniwersalny, którego możesz użyć właśnie w takich przypadkach, gdzie zapomniałeś kodu do TV.. niestety w necie jest bardzo mało informacji na temat tego TV :/

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...