Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy na chwilę obecną jest sens kupowania telewizora o odświeżeniu 120hz, gdzie filmy, seriale odtwarzane są w 24 kl/s, a gry na konsole działają w 60kl/s, grając na kontrolerze nie czuć wyraźnej różnicy między 120 a 60fps, grając na klawiaturze i myszce jak najbardziej, jednak TV w salonie raczej do tego nie służy. Chciałbym poznać wszystkie plusy 120hz paneli, nie mam zamiaru dopłacać do 120hz które odczuję tylko w menu telewizora, rozważam zakup modelu UE65RU7172 lub UE55RU8002, nie wiem na co postawić. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,
Czy na chwilę obecną jest sens kupowania telewizora o odświeżeniu 120hz, gdzie filmy, seriale odtwarzane są w 24 kl/s, a gry na konsole działają w 60kl/s, grając na kontrolerze nie czuć wyraźnej różnicy między 120 a 60fps, grając na klawiaturze i myszce jak najbardziej, jednak TV w salonie raczej do tego nie służy. Chciałbym poznać wszystkie plusy 120hz paneli, nie mam zamiaru dopłacać do 120hz które odczuję tylko w menu telewizora, rozważam zakup modelu UE65RU7172 lub UE55RU8002, nie wiem na co postawić. Proszę o pomoc.
Pozdrawiam


Dla mnie przy takiej przekątnej nie ma o czym mówić i jedyną słuszną opcją jest matryca 120Hz. Osobiście widzę bardzo dużą różnicę w obrazie nawet podczas oglądania zwykłych programów w telewizji, a już nie wspomnę o sporcie. Dla mnie czym większa matryca, tym bardziej widać mankamenty matrycy 60Hz. W Twoim przypadku proponuję zabrać ze sobą do sklepu pendrive z jakimś testowym wideo i sprawdzić na obu interesujących Cię modelach. Być moż nie jesteś tak wyczulony, natomiast ja, nir wyobrażam sobie matrycy 60Hz przy tak dużej przekątnej.

Napisane Tablet Z.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak Domelo pisze. Z tym, że ja mam Philipsa 60 Hz i całkiem nieźle sobie w nim radzą te upłynniacze, a telewizor 55 cali, więc co egzemplarz to coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...