Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszy telewizor 2019 w UK: wyniki HDTVTest TV Shootout

W minioną niedzielę odbył się konkurs TV Shootout organizowany przez HDTVTest, a kalibrację telewizorów zapewnił m.in. nasz redaktor Maciej Koper. Był to "ślepy test", którego uczestnicy wyłonili najlepszy telewizor 2019 roku. Przedstawiamy zwycięzców oraz nasze podsumowanie na filmie wideo.

 

Przeczytaj całość

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam kupiłem Qled i po doświadczeniach z Oled na razie jestem wyleczony z tej technologii, szkoda ze nie przeprowadzono testu z wypalen matryc tak po ok. pół roku oglądania kanałów informacyjnych

  • Dzięki 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, wiesio napisał:

A ja tam kupiłem Qled i po doświadczeniach z Oled na razie jestem wyleczony z tej technologii, szkoda ze nie przeprowadzono testu z wypalen matryc tak po ok. pół roku oglądania kanałów informacyjnych

Po co testy wypaleń (przecież już są na RTINGS) - ty potrzebujesz do programów informacyjnych to masz QLEDa

ktoś ogląda różne rzeczy to może kupić OLEDa

Edytowane przez klaus71
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, wiesio napisał:

szkoda ze nie przeprowadzono testu z wypalen matryc tak po ok. pół roku oglądania kanałów informacyjnych

😥😂🤣

A może by w końcu wytoczyć roszczenia od stacji TV/nie ważne TVN,TVP/za wypalenia w naszych Oledach.Nie mogą zrobić ONI pasków które nie wypalą naszych kochanych TV ???

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, gangi007 napisał:

😥😂🤣

A może by w końcu wytoczyć roszczenia od stacji TV/nie ważne TVN,TVP/za wypalenia w naszych Oledach.Nie mogą zrobić ONI pasków które nie wypalą naszych kochanych TV ???

To jest całkiem dobry plan 😀👍👏

  • Haha 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prościej ograniczyć oglądanie - 1h dziennie "info śmieci" każdemu powinno starczyć a wtedy oled jest bezpieczny

  • Plusik 1
  • Lubię 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, wiesio napisał:

A ja tam kupiłem Qled i po doświadczeniach z Oled na razie jestem wyleczony z tej technologii, szkoda ze nie przeprowadzono testu z wypalen matryc tak po ok. pół roku oglądania kanałów informacyjnych

Ok, następnym razem przetrzymamy widownie przez 6 miesięcy na sali :)

Wypalony OLED = uszkodzony OLED. Masz gwarancję, wzywasz serwis, wymieniają matrycę i po krzyku.

  • Plusik 1
  • Lubię 1
  • Haha 2
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek spoko !

Trzeba mieć większy dystans !

Każda technologia ma wady i zalety i!

Po takim czasie jak mamy 2 technologie na rynku to powinniśmy już znać zalety i wady :)

Kupujemy to co dla Nas jest NAJ !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2019 o 19:08, Maciej Koper napisał:

Ok, następnym razem przetrzymamy widownie przez 6 miesięcy na sali :)

Wypalony OLED = uszkodzony OLED. Masz gwarancję, wzywasz serwis, wymieniają matrycę i po krzyku.

Pełna zgoda, tylko teraz posiadając Qled tak jestem przewrażliwiony po Oledzie ze boje się czy nie wypali mi się matryca Qleda, cóż to są pozostałości szkód jakie mi Oled wyrządził w mojej psychice :- ))) a dodając to dobrze skalibrowany Qled w warunkach domowego oglądania jest tak dobry że nie idzie dopatrzeć się  jakiejś znaczącej różnicy, mowie o Q90R

 z szacunkiem i pozdrawiam!

Edytowane przez wiesio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, wiesio napisał:

Pełna zgoda, tylko teraz posiadając Qled tak jestem przewrażliwiony po Oledzie ze boje się czy nie wypali mi się matryca Qleda, cóż to są pozostałości szkód jakie mi Oled wyrządził w mojej psychice :- ))) a dodając to dobrze skalibrowany Qled w warunkach domowego oglądania jest tak dobry że nie idzie dopatrzeć się  jakiejś znaczącej różnicy, mowie o Q90R

 z szacunkiem i pozdrawiam!

Ojej ojej , ja przed zakupem plazmy 6  lat temu też czytałem jake to ludzkie tragedie potrafią wytworzyć i do tej pory wypaleń nie mam 🤣Lcd porównywać do kontrastu oledą ?????? Chyba Samsung nieźle ci płaci za takie bzdety !!!!

  • Plusik 2
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, ROMAN38 napisał:

Ojej ojej , ja przed zakupem plazmy 6  lat temu też czytałem jake to ludzkie tragedie potrafią wytworzyć i do tej pory wypaleń nie mam 🤣Lcd porównywać do kontrastu oleda ?????? Chyba Samsung nieźle ci płaci za takie bzdety !!!!

Kontrastu na FUL nikt chyba nie ustawia, pisze o najwyższym modelu Qled i brak mi odwagi napisać że nie jest gorszy od Oleda a nawet pod niektórymi względami i to napisze jest lepszy, nikt mi za to nie płaci a wręcz przeciwnie to jeszcze ja zapłaciłem kupując tego Qleda

Edytowane przez wiesio
  • Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2019 o 12:23, wiesio napisał:

Kontrastu na FUL nikt chyba nie ustawia, pisze o najwyższym modelu Qled i brak mi odwagi napisać że nie jest gorszy od Oleda a nawet pod niektórymi względami i to napisze jest lepszy, nikt mi za to nie płaci a wręcz przeciwnie to jeszcze ja zapłaciłem kupując tego Qleda

qled masz pierwszy z lewej na foto poniżej i o tym jak wypadł w odniesieniu do oledów w ocenie widzow w tym shootoucie wspomina m.in Maciej na filmiku 4:28 😞

https://www.youtube.com/watch?v=WSzYw6Gje-U

Wiadomo ze to tylko zdjecie i moze nie oddawac tego co widzi oko ludzkie, no ale mimo wszystko od razu wiadomo jaka technologia podswietlania zostala zastosowana w pierwszym modelu i w pozostałych...

20190818_100556.jpg

 

Edytowane przez szewi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.09.2019 o 14:12, szewi napisał:

qled masz pierwszy z lewej na foto poniżej i o tym jak wypadł w odniesieniu do oledów w ocenie widzow w tym shootoucie wspomina m.in Maciej na filmiku 4:28 😞

https://www.youtube.com/watch?v=WSzYw6Gje-U

Wiadomo ze to tylko zdjecie i moze nie oddawac tego co widzi oko ludzkie, no ale mimo wszystko od razu wiadomo jaka technologia podswietlania zostala zastosowana w pierwszym modelu i w pozostałych...

20190818_100556.jpg

 

W codziennym normalnym oglądaniu to nie przeszkadza i w zasadzie jest niewidoczne, oczywiście czerń Oledowa  ma swój atut ale musiałem wybrać pomiędzy czernią a wypaleniami i wybrałem jak wybrałem i jestem bardzo zadowolony, nawet jak twierdzą że wypalić trudno to zawsze z tyłu głowy już je będe miał 

Edytowane przez wiesio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...