Skocz do zawartości
xelist

Jaki TV 4K 50-55" do 3000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, tak jak w temacie, jaki będzie najlepszy wybór TV 50-55" 4K do 3000zł, chodzi głównie o jakość obrazu jak i samego telewizora. Ważne aby były dostępne aplikacje Netflix i HBO GO. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,  jedziemy na tych samych falach. Od trzech dni szukam czegoś ciekawego 50-55" do 3000. Mi najbardziej zależy na dobrym kontraście oraz 120HZ (Natywnym,  wszelkie 400HZ, 1200HZ to chwyt marketingowy dlatego ciężko o tę informację). Przeszukalem mnóstwo for, sklepów i oto moje wnioski:

Philips PUS8303 - zbiera dobre opinie.  Ma natywne 120HZ (nie znalazłem w tej cenie takiej metrycy), android TV, który działa przyzwoicie bez zacięć i technologie Amillight (widziałem ją u znajomego w modelu niżej i wygląda pięknie). Minusem jest matryca IPS z niskim kontrastem. W nocy jego czerń jest troche jasna. Cena od 2900 do 3500zł. 

Samsung QE49Q60RA -  Zbiera dobre opinie i to najtańszy QLED na rynku ale prawdopodobnie ma 60HZ - wciąż szukam informacji. Można go dostać za 2900zł

Samsung QE49Q64RA - Widziałem na CENEO ale bardzo jest mało informacji. Jak patrzeć na cyferki to troche nowszy od wspomnianego wyżej i oczywiście QLED. Żadnych opinii... 

 

Daj znać czy coś masz na oku bo zebrałem dużo informacji :)  (od trzech dni siedze i szukam szukam :D)

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak, znalazłeś coś odpowiedniego ? Ja szczerze mówiąc nie bardzo się znam, dlatego też napisałem tutaj na forum, ale jak widać mało pomocne 😜 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2019 o 13:57, mentos7 napisał:

Samsung QE49Q60RA -  Zbiera dobre opinie i to najtańszy QLED na rynku ale prawdopodobnie ma 60HZ - wciąż szukam informacji. Można go dostać za 2900zł

Samsung QE49Q64RA - Widziałem na CENEO ale bardzo jest mało informacji. Jak patrzeć na cyferki to troche nowszy od wspomnianego wyżej i oczywiście QLED. Żadnych opinii...

To są te same telewizory tylko dystrybuowane dla innych sieci handlowych !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...