Skocz do zawartości
Łukasz Wudarski

Telewizor do 2800 do filmów - mały!!! 43 cale - bom zgłupiał

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Kochani!

Morduję się z wyborem TV. Zmieniam ciągle i wciąż nie mam odpowiedzi.

Potrzebuję małego telewizora do oglądania głównie filmów, seriali (Netflix, HBO), raczej wieczorem, nocą, niż za dnia. Zależy mi na funkcjach smart TV, czytaniu filmów z pendrive'a i stosunkow dużej prostocie. Niestety nie mam miejsca na nic większego niż 43 cale (a i ten ledwo się tam wciśnie). Pomieszczenie małe oglądac będę z ok 1,5-1,7 m. Jest okno, ale i rolety (ale generalnie oglądanie będzie po zmroku). SPortu nie oglądam, Telewizji nie mam, czasem przez VOD jakiś program informacyjny. Generalnie same filmy. Ogladać zamierzam nie więcej niż 2-3 godziny dziennie. 

Co byście polecili. Budżet do 2800 (proszę nie mówcie mi tylko dołóż, bo to już i tak jest powiększony do granic możliwości)

Rozważam zakup albo najtańszego QLEDa Samsunga (QE43Q660RA)

https://www.mall.pl/telewizory/samsung-telewizor-qe43q60r?utm_source=ceneo.pl&utm_medium=referral&utm_campaign=EC&utm_content=EC025&utm_term=1339662&ceneo_spo=true

Albo zupełnie czegoś innego czyli Philipsa 43PUS7334

https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/telewizor-philips-43pus7334-12?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_term=ceneo&utm_campaign=xml&ceneo_spo=true

Philips jest tańszy, ale obraz jest zdecydowanie ładniejszy w Samsungu. U philipsa Ambilightm ale nie wiem czy to gra warta świeczki i czy nie lepiej jednak iść w QLED. Tylko czy ta najsłabsza modelowo matryca ma sens???

Ale może do tych moich wymagań znajdziecie coś lepszego, co spełni moje wymagania. Może coś od Sony? LG? Choć jak patrze na wybór w takim calażu do wujnia z lipnią

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...