Skocz do zawartości
Maciej Jachnowicz

55" na promocje ratalną w RTV Euro AGD (max 2500 zł)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Mój pierwszy temat i post tutaj. Mam nadzieję, że nie ostatni. :) A teraz do rzeczy:

Chciałbym załapać się na nową promocję ratalną w RTV Euro AGD, która trwa do 11 sierpnia (do końca roku karencja + pierwszą ratę opłaca sklep). Mój już kilkuletni LG 47LA620S musi w końcu odejść na emeryturę (czyli do sypialni ;) ), a w salonie czas na coś bardziej dzisiejszego i odpowiedniego rozmiarem. 47 cali na ~3m to mało, niestety.

Odpowiem na pytania z nagłówka działu:

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 22m
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? ~3-3,5m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? Do 4
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? Mało istotne
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Wisieć
6. Jak słońce świeci w pokoju ? Nie wpada bezpośrednio do pokoju - dach balkonu osłania.
7. Jaki masz obecnie telewizor ?  LG 47LA620S
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? Obecnie używam z TV powyżej Mi Boxa, i bardzo chętnie bym został przy Android TV (często używany Chromecast)
9.  Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? Wszystkie (filmy+seriale 4K, konsole PS4 + X360)
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? Konsole + dekoder + okazjonalnie PC
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ?  Średnio 3-4h
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ?  Matową
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ?  Sport + gry + filmy
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? Nie (chyba że Netflix to internet :)
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? Tak - 50:50 z oglądaniem filmów/seriali
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Wieczorami
17. Preferencje co do wielkości? Aby był większy od obecnego :)
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? Długi czas reakcji na kliknięcia pilotem, trudny dostęp do złącz
19. Preferencje co do marki ? Brak
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Nie
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? Im mniej tym lepiej. :) Myślałem okolo 2000 zł, max do 2500 zl, jednak jako że zakup będzie ratalny, to małe podwyżki nie będą tak odczuwalne. Ale nie chciałbym przekroczyć tych 2500 zł. Muszę jeszcze doliczyć jakis przyzwoity wieszak za te 150 zł.

Tyle co sam wynalazłem z oferty Euro, to najbardziej mi się podoba ten Soniak -> https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/sony-kd-55xf7596.bhtml . 55", ma AndroidTV...specyfikacja wygląda tak samo, jak każdego z tego przedziału cenowego. Stąd właśnie pytam Was, drodzy eksperci i pasjonaci. :) Co doradzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...