Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

TV Philips PUS8804 Bowers&Wilkins | PIERWSZE TESTY |

W styczniu tego roku, firma Philips zapowiedziała rozszerzenie linii telewizorów wyposażonych w system dźwiękowy stworzony przy współpracy z legendarnym Bowers & Wilkins. Do tej pory był on dostępny tylko w najwyższym modelu OLED 903. Tym razem posiadacze telewizora w technologii LCD będą mogli cieszyć się doskonałym dźwiękiem dzięki najnowszemu modelowi Philips PUS8804, który wchodzi właśnie do sprzedaży w polskich sklepach z elektroniką.

 

Przeczytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Podobnie jak konkurencja mamy tutaj wartości w okolicach 300 nitów co jest namiastką efektu HDR

Dziękuję, postoję. Nie rozumiem po co oni pchają te wszystkie formaty do tv skoro widz może doświadczyć co najwyżej ich namiastki(?) Jak dla mnie to już lepiej kupić sobie taki 55PUS6703 za niecałe 2 tys. zł. i nie mieć wyrzutu, że wydało się ponad 4 tys. za takie coś. Zresztą ja z Philipsa chyba w ogóle zrezygnuję. Próbowałem przez kilka dni ustalić jaką matrycę ma 55" (55PUS8804) i niestety ale nie udało się. Na infolinii wybierzesz opcję informacji o produkcie to Cię rozłącza i kieruje na stronę Philips. Śmiech na sali. Zresztą reszta producentów też nie lepsza ze swoimi kolejnymi, niby nowszymi modelami, a później dziwnym trafem okazuje się, że oprócz ceny 2x wyższej od modelu z roku poprzedniego nic nie ulepszono, a co więcej nierzadko jakiś element wypada o gorzej. Ostatnio widziałem promocję 55" TCL-a DP660 za 1399 zł - powinienem brać i mieć z głowy te wybory. Za kilka lat może pojawią się uczciwe propozycje i wtedy można wrócić do tematu.

Edytowane przez supermarioo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam podobne wrażenia. Wszystko wskazuje na to (szczególnie cena), że jest to matryca 50Hz. Wychodzi na to, że poza oledami Philips nie produkuje już niczego dla wymagających klientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Artur Nutek napisał:

Wszystko wskazuje na to (szczególnie cena), że jest to matryca 50Hz.

Tak wskazuje każda specyfikacja.

Ja się jeszcze zastanawiam, czy dźwięk z tych głośników przewyższa w ogóle jakościowo tańsze soundbary, takie za kilkaset PLN'ów? Jeżeli nie to już w ogóle nie widzę jego sensu, czy raczej jego aktualnej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cena za ten TV podobna do OLED B8, gdyby chociaż miał FALD to nawet wtedy nie miałby argumentów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obraz na tym telewizorze jest poniżej przeciętnej.  Ciemna matryca 50Hz. Do tego wszechobecny efekt lustra, więc przy tak niskiej jasności nadaje się tylko do piwnicy. Design, dźwięk OK. Ale jakość ogólna to niska półka z 2006 r. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Udało mi się kupić ten tv 55' w bardzo dobrej cenie. Sam nie jestem do końca przekonany czy go zostawić, stoi jeszcze zapakowany. Jestem na etapie wykańczania mieszkania więc żona nie pozwoliła na wydanie zbyt wiele na drogi tv. Najbardziej boli mnie brak matrycy 120hz, choć z drugiej strony znikomy ze mnie kibic sportu. Czy gdybym chciał go oddać lub dołożyć do powiedzmy 3500zł zamienię go na coś lepszego ? np. lg 8600, samsung q60 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj jestem w jego posiadaniu i mam kilka pytań.


1. Chciałbym nieco podbić bas. Czy ktoś z Was ma jakieś dobre ustawienia korektora? Włączenie "Głośnik z opcją wirtualizacji" podnosi jakoś znacząco jakość brzmienia?
2. Czy ktoś z Was próbował korzystać z DLNA? Chciałem udostępnić bibliotekę filmów z komputera przez program Universal Media Server, ale niektórych plików nie da się otworzyć. Szczególnie z rozszerzeniem *.mkv.
3. W jaki sposób ustawić "Redukcję szumów" i "Redukcję zniekształceń MPEG"? Wszystko ma maksa?


Dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Rafal P napisał:

3. Wyłącz obie opcję.

Ok. Dzięki!

A korzystałeś może z DLNA? Od rana siedzę w ustawieniach kilku programów, ale za nic nie mogę tego prawidłowo połączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Chciałbym kupić do tego tv dwie pary słuchawek bluetooth tak, aby mogły być sparowane jednocześnie. Jak to zrobić? Muszę mieć jakiś nadajnik? Jakich modeli słuchawek szukać? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...