Skocz do zawartości
MusiC ManiaC

Samsung QE55Q9FN migoczące plamki "sopelki" na Canal + 4K

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów

Od wczoraj jestem "szczęśliwym" posiadaczem wpomnianego telewizora. Generalnie wszystko w porządku lecz zauważyłem dziwne zjawisko oglądając program Canal+ 4K które polega na migających kropkach jakby soplach na ekranie TV. Na poczatku myślałem że za problem odpowiada Soundbar N950 ale po podłączeniu TV bezpośrednio do one connect problem nadal występuje. Telewizor jest po kalibracji a "sopelki" występują w każdym trybie obrazu, w czym może być problem?.spacer.pngspacer.pngspacer.pngIMG_2538.jpg.8f2313c644d47314b69e64d242c40ad5.jpgIMG_2544.jpg.3e9fee383b1b180ca6eb4abf66895ffb.jpgspacer.pngIMG_2543.jpg.7568da2369d2b76a0a41d445386e5104.jpg

Edytowane przez MusiC ManiaC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieje się tylko na tym kanale C+ 4k i złączu HDMI? jaki dekoder, kabel hdmi i pod które złącze HDMI  w TV jest podłączone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat raczej na serwis Samsunga. Kabel raczej nie gra roli, bo sygnał jest z HDCP 2.2 co uniemożliwia wystąpienie artefaktów po drodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, ketyso napisał:

Dzieje się tylko na tym kanale C+ 4k i złączu HDMI? jaki dekoder, kabel hdmi i pod które złącze HDMI  w TV jest podłączone?

Tak, tylko na C+ 4K i każdym złączu HDMI,Dekoder UltraBox,Kabel HDMI? Kupiony na Alledrogo pewnie Chińczyk,z parametrami high speed ethernet cable.

Filmy 4K z Himedia Q10 bez zakłóceń na tym samym kablu HDMI.

hmm, oglądam w tej chwili mecz na żywo  na C+4K i oraz żyleta bez "sopelków"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli od wczoraj jesteś szczęśliwym posiadaczem Q9, zawsze masz 14 dni na odstąpienie i zwrot

Może problem jest z przekazem na danym programie w C+ 4K, 

ew. dzwoń do Samsunga, może coś pomogą (raczej wątpię)

Też akurat mam Himedia Q10 i 65Q9FN i  żadnych problemów w wyświetlanym obrazie 4K, dekoder Netii i moduł CI+ z kartą UPC bez takich efektów jak u Ciebie

Może problem chwilowy

Pozdr.

Podczas kalibracji tego nie było?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...