Skocz do zawartości
nuub_n

Philips PUS65 7303/12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ogólnie chciałbym poczytać opinie o Philips PUS 65 7303/12 (Chcę dokonać zakupu tego modelu).

Zastanawiam się, czy jest dobry? Czy jest nowszy model tej wersji. Ogólnie teraz kosztuje 3500-4000PLN. Ja chcę kupić Philipsa 65" z abmilightem. Kwota do 4000PLN.

Edytowane przez nuub_n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, nuub_n napisał:

Witam,

Ogólnie chciałbym poczytać opinie o Philips PUS 65 7303/12 (Chcę dokonać zakupu tego modelu).

Zastanawiam się, czy jest dobry? Czy jest nowszy model tej wersji. Ogólnie teraz kosztuje 3500-4000PLN. Ja chcę kupić Philipsa 65" z abmilightem. Kwota do 4000PLN.

Są lepsze Philipsy np model PUS8303, ale ogólnie to nie są telewizory jakość długowieczne i mega solidnie wykonane. Jednakże jak lubisz Ambi to nie ma alternatyw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panasonic, Sony i Samsung to marki godne uwagi w LCD, całą resztę lepiej sobie darować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Xisiek napisał:

Panasonic, Sony i Samsung to marki godne uwagi w LCD, całą resztę lepiej sobie darować. 

Panas już nie. Sony i Samsung ze znanych graczy wciąż mają mocne lcd. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Waldo94 napisał:

Panas już nie. 

Bo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Xisiek napisał:

Bo?

Zakończyli rozwijanie technologii lcd. Był gdzieś o tym komunikat bodajże w zeszłym roku. DX900 to najlepszy lcd, jaki stworzyli.

Edytowane przez Waldo94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2019 o 17:36, Waldo94 napisał:

Są lepsze Philipsy np model PUS8303, ale ogólnie to nie są telewizory jakość długowieczne i mega solidnie wykonane. Jednakże jak lubisz Ambi to nie ma alternatyw.

A gdybym za opinią kupił 65" z serii 8303/12 - w czym jest lepszy od 65" z serii 7303/12? Jestem laikiem więc pytam poważnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, nuub_n napisał:

A gdybym za opinią kupił 65" z serii 8303/12 

Philips ma dobre tylko logo, jakość komponentów, projektu, serwis posprzedażny to raczej sugeruje omijać ich szerokim lukiem.

20 godzin temu, Waldo94 napisał:

Zakończyli rozwijanie technologii lcd. Był gdzieś o tym komunikat bodajże w zeszłym roku. DX900 to najlepszy lcd, jaki stworzyli.

Hmm, ale technologia LCD/led w obecnym wydaniu zakończyła swój rozwój cirka w 2016r. chyba kolega przespał temat. To tyczy wszystkich bo Panasonic , podobnie zresztą jak Sony i pare innych marek sam paneli przecież nie produkuje. Od tamtej pory praktycznie  żadnego progresu już nie ma, ba wręcz patrząc na całość oferty wszędzie widać cięcie kosztów/oszczędności.  Najlepiej widać to w stagnacji jeśli popatrzeć na HDR i to ile nitów można w tym co dziś mamy na rynku.

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Xisiek napisał:

Hmm, ale technologia LCD/led w obecnym wydaniu zakończyła swój rozwój cirka w 2016r. chyba kolega przespał temat. To tyczy wszystkich bo Panasonic , podobnie zresztą jak Sony i pare innych marek sam paneli przecież nie produkuje. Od tamtej pory praktycznie  żadnego progresu już nie ma, ba wręcz patrząc na całość oferty wszędzie widać cięcie kosztów/oszczędności.  Najlepiej widać to w stagnacji jeśli popatrzeć na HDR i to ile nitów można w tym co dziś mamy na rynku.

Nic nie przespałem. Zgadzam sie z tobą ale meritum odpowiedzi było takie, że Sony wciąż wypuszcza mocne lcd, a panasonic już zaprzestał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto też dać szansę serii Performance: 7304 czy 7504: obsługuje Dolby Vision, matryca VA, Android. Ale 7303 nie był złym telewizorem, aczkolwiek został wydany rok temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2019 o 23:46, Waldo94 napisał:

Nic nie przespałem. Zgadzam sie z tobą ale meritum odpowiedzi było takie, że Sony wciąż wypuszcza mocne lcd, a panasonic już zaprzestał.

Mocny jest jeden (pomijam flagowca) seria 90.., i jego nie kupisz za cirka 4000 jakie chce wydać autor wątku na 65 cali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Za waszym komentowanie zmieniłem chęć zakupu na 65" z serii 8303 z 100Mhz matrycą.

Więc jak mówicie, że jeszcze jakiś jest dobry to śmiało. TV będzie głównie do Xboxa, Netflix oraz jakiegoś tam codziennego oglądania s salonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie nie musisz obawiać się o input lag. Telewizor jak najbardziej nadaje się do konsoli. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...