Jump to content
SignumPL

TV 4k 50" do około 2500zł

Recommended Posts

Posted (edited)

Szukam telewizora 49-50", koniecznie w rozdzielczości 4k. Będzie używany w zasadzie tylko do oglądania filmów i seriali, sporadycznie sportu. Na początku zakładałem budżet 1800zł ale widzę że w tej cenie nie ma zbyt dużego wyboru. Znalazłem coś takiego: https://www.ceneo.pl/66081318 ale podobno ma kiepską matrycę (?). Co byście polecali w kwocie max 2500zł?

Edited by SignumPL

6 minut temu, SignumPL napisał:

@Waldo94 Dlaczego? 

Udany model z 2017 roku, odświeżanie 60hz, matryca VA. Ogólnie w calażu 49' nie ma już dużego wyboru dlatego model sprzed dwóch lat wciąż wygląda dobrze.

Posted (edited)
3 minuty temu, SignumPL napisał:

Ale on kosztuje 2500zł na Alledrogo (a w sklepach stacjonarnych w ogóle już go ciężko dostać), podczas gdy w cenie 500zł mniej mamy nowszy model z tej serii: https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/samsung-ue50nu7472.bhtml

to jest gorszy model od MU7002. Twój wybor czy wolisz 2018 klase średnio-niską czy 2017 typową klase średnią. Ja wybrałbym lepszym model.

Edited by Waldo94

Posted (edited)

@Waldo94 Dlaczego jest to gorszy model? Matryca VA, odświeżanie 60Hz, tak samo jak w poprzednim modelu.

Edited by SignumPL

6 minut temu, SignumPL napisał:

@Waldo94 Dlaczego jest to gorszy model? Matryca VA, odświeżanie 60Hz, tak samo jak w poprzednim modelu. 

ma wiecej funkcji w menu a z technicznych rzeczy to jeszcze warto wymienić one connecta.

Posted (edited)

Z OneConnecta i tak nie będę korzystał. TV będzie głównie podpięty przez HDMI do komputera z którego będe oglądał filmy, lub bezpośrednio z apki Netflixa/YouTube. 

Jeśli chodzi o brak funkcji w menu, to jakie konkretnie masz na myśli? Chodzi mi o to, że nie chcę przepłacać za coś z czego i tak nie skorzystam :) 

Edited by SignumPL

4 minuty temu, SignumPL napisał:

Jeśli chodzi o brak funkcji w menu, to jakie konkretnie masz na myśli? Chodzi mi o to, że nie chcę przepłacać za coś z czego i tak nie skorzystam :) 

Nie jestem w stanie ci powiedzieć gdyż nie mam telewizorów pod ręką. W każdym razie NU7472 jest modelem niższym i bardziej okrojonym.