Skocz do zawartości
Gmeru

Telewizor dla każdego? Philips Performance PUS7304 / PUS7334. Pierwsze wrażenia!

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj odebrałem tv. Wrażenia opiszę po kilku dniach. Potrzebuję waszej pomocy bo nie potrafię wyłączyć napisów dla osób niesłyszących. Nie mam dekodera tylko kartę mutimedia. Dzięki za pomoc 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy rozmiar 55 cali ma ekran ips czy va? Czy dostrzegacie podświetlana czern na ciemnych scenach, lub gdy na tv patrzymy pod lekkim katem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.10.2019 o 21:58, pawel973 napisał:

Dostępna aktualizacja. Właśnie pobieram. Ciekawe co tam poprawili ?

TPM191E _ 001.001.114.002 – Date: 2019/09/30

- Improvements for TV Guide navigation

- Improvements for on screen keyboard Google sign-in

- Improvements for system stability

- Improvements for BT remote control connection

- More minor improvements

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 50PUS7334 i kurcze mam problem z updateami. Kupiłem,  zrobiłem update przez internet bo wyskoczyło, wszystko szło OK, restart, po restarcie wyłączył się i czarny ekran, kontrolka od stanu czuwania czarna. Odczekałem ze 30 minut i nic. Odpiąłem go z gniazdka na minutę, podłączyłem i działa... Kolejna aktualizacja z końca września i dalej to samo. Musiałem go znowu odłączać i dopiero ruszył. Dzisiaj rano chwile oglądałem YT wyłączyłem TV normalnie z pilota a kontrolka standby znowu się nie świeci i dalej trzeba było go z gniazdka wypinać. O ile przed ostatnim updatem zrobiłem tak tylko raz (zaraz po aktualizacji) tak po ostatniej już 2 razy się zrobiło, po wyłączeniu normalnie z pilota jest martwy i nie idzie go odpalić. Ktoś miał, może ma taki problem albo zna jakieś rozwiązanie? W logach aktualizacji pokazuje ze aktualizacja się udała, tak samo wersja oprogramowania zgadza się z najnowszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, no wszystko jest ok. To co opisujesz to jest normalne w telewizorach philipsa. To nie jest usterka tylko cecha . Wszystkie tak maja, a jak nie maja to beda mialy po kolejnej aktualizacji. 😂

  • Plusik 2
  • Haha 1
  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, peyo111 napisał:

Nie, no wszystko jest ok. To co opisujesz to jest normalne w telewizorach philipsa. To nie jest usterka tylko cecha . Wszystkie tak maja, a jak nie maja to beda mialy po kolejnej aktualizacji. 😂

Serio? Porażka. Zaczynam trochę żałować że nie wziąłem Szajsunga 7442

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radeon6002 to na pewno nie jest normalne. Mam ten tv i od tygodnia (zaaktualizowałem soft przy peirwszym uruchomieniu) i wszystko jest ok. Nie mam żadnych problemów a już na pewno nie musiałem odłączać go ani razu od zasilania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem reset fabryczny (bo coraz częściej się zawieszał) i zainstalowałem na nowo oprogramowanie + połączenie do neta kablem i póki co jakis tydzień z hakiem jest OK. Macie jakieś sprawdzone ustawienia kalibracji do naziemnej TV i pod PS4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie chciałbym podziekowac pawel973 bo zrobił kawał dobrej roboty w wątku. Niebawem minie 2 miesiące od kupna tv i jestem z tego zakupu bardzo zadowolony. W zasadzie odrazu zrobiłem aktualizację i nie mam żadnych kłopotów z oprogramowaniem. Zarówno youtube, ipla, przesyłanie zdjęć działa bardzo dobrze. Obraz także oceniam na dobry. Natomiast trzeba podkreślić ze materiały nagrane w full hd i 4k wyglądają bardzo dobrze a nawet świetnie. Naprawdę ciężko się mi się do czegoś przyczepić. Jedyna rzecz dla mnie denerwujaca to brak emblematu firmy. Natomiast zakupiłem takowy za kilkanaście złotych na allegro i wygląda jak oryginał. Ambilight to super sprawa. Pozdrawiam i życzę wielu radości z tego tv.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Natomiasttrzeba podkreślić ze materiały nagrane w full hd i 4k wyglądają bardzo dobrze a nawet świetnie,"

a jak maja wygladac? W większości ludzie.ogladaja sygnal z kablowki, a tam o takim sygnale.to mozesz pomarzyc.

Lepiej napisz jak wyglądają zwykle kanaly sd i hd nadawane w naziemnej TV lub kablówce

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ? A co ja takiego zrobiłem ? heh

Pytałeś wcześniej o czerń...no właśnie to mnie trochę denerwuje bo trochę świeci

Jaki emblemat kupiłeś ? Ja też szukałem ale taki z nowych modeli, przeźroczysty ala szkło, pod ramkę. Chętnie bym taki zamontował.

Mario, a są jeszcze jakieś kanały SD ? 🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emblemat jest metalizowany i wygląda jak na zdjęciu. Co do obrazu jestem zadowolony. Tak jak napisałem jest dobry. Multimedia większość kanałów wyświetla w hd. Porownywalem jakosc obrazu w media expert  z  lg oraz samsung i naprawde ten model philipsa niczym im nie ustepowal przy czym dla mnie kluczową była kwiestia matrycy ips  ze wzgledu na katy widzenia. Po uruchomieniu ambilight juz nie mialem watpliwosci ktory tv jedzie ze mna do domu☺Multimedia to dla mnie glownie ipla oraz youtube i nie mam się naprawdę do czego przyczepić nawet jeśli bym chciał. przesylanie zdjęć i filmów z tv jet także przyzwoite. 20191110151951.thumb.JPG.eb05e08b2546c3ef1b03c587f0489f8f.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Emblemat jest metalizowany i wygląda jak na zdjęciu. Co do obrazu jestem zadowolony. Tak jak napisałem jest dobry. Multimedia większość kanałów wyświetla w hd. Porownywalem jakosc obrazu w media expert  z  lg oraz samsung i naprawde ten model philipsa niczym im nie ustepowal przy czym dla mnie kluczową była kwiestia matrycy ips  ze wzgledu na katy widzenia. Po uruchomieniu ambilight juz nie mialem watpliwosci ktory tv jedzie ze mna do domuMultimedia to dla mnie glownie ipla oraz youtube i nie mam się naprawdę do czego przyczepić nawet jeśli bym chciał. przesylanie zdjęć i filmów z tv jet także przyzwoite. 20191110151951.thumb.JPG.eb05e08b2546c3ef1b03c587f0489f8f.JPG
Czy wkoncu 50 ma va czy ips czy to jest losowe

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

43 cale to ips bez cienia wątpliwości. Co do 50-tki się nie wypowiem. najlepiej udać się do sklepu i sprawdzić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co chcesz wiedzieć? Pytaj ;D O tym tv wiemy wszystko 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Mario, a są jeszcze jakieś kanały SD ? 🙂."

wszystkie bez oznaczenia hd 😁

42 minuty temu, kamil.sz napisał:

43 cale to ips bez cienia wątpliwości. Co do 50-tki się nie wypowiem. najlepiej udać się do sklepu i sprawdzić 

Gdzies było podane ze 50ka to va.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Gmeru napisał:

Co chcesz wiedzieć? Pytaj ;D O tym tv wiemy wszystko 😜

To poproszę tabelkę z testów syntetycznych :)

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmeru a może ty byś wiedział gdzie można zdobyć (w rozsądnej cenie) taki przeźroczysty znaczek:

Screenshot_2019-11-10 Android TV 65'' Philips 65PUS6521 4K HDR Ambilight.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Mam pytanie zastanawiam się nad modelem Philips 65PUS7304/12 ale mam dylemat czy efekt ambilight będzie zadowalająco widoczny na ścianie. Problemem jest szerokość ściany która wynosi 162cm , i nie wiem czy jest sens inwestować tego Philipsa jeśli używanie  tej funkcji może być nie efektowne, myślę że 8cm ściany po bokach to może być mało. 

Ewentualnie zastanawiam się nad Sony 65XG8096 lub LG 65MS8200. Prośba o informacje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się tylko nie wiem jak to będzie wyglądało na tych krótkich bokach, na zdjęciu zaznaczyłem przyszłe 65 cali oczywiście mniej więcej :). 

A coś ktoś o pozostałych dwóch modelach, tylko Sony trochę jest prądożerny a LG nie znam i nie oglądałem, cenowo podobnie dlatego wziąłem pod uwagę. 

IMG_20191111_190349_copy.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...