Skocz do zawartości
Tomek230

Philips pus437334 vs LG 43um7600

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam wszystkich chciałbym poprosić o pomoc w wyborze tv.Mam na oku dwa modele Philips 43pus7334 i Lg 43um7600.Jakie są wady i zalety tych tv?Co przemawia za philipsem a co za lg?Czy może być któryś z tych czy może jednak jakiś inny model mi radzicie?Przekątna max 43 budżet max 2500

Edytowane przez Tomek230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może coś z modeli 2018. te co podałeś to modele 2019 i na dzień dzisiejszy ich zakup jest niezbyt opłacalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Tomek230 napisał:

Witam Proszę o uzasadnienie dlaczego zakup jest nie opłacalny

modele które każdego roku dopiero co wchodzą na rynek mają doliczony do ceny tzw. podatek od nowości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy sprzęt tak ma.Ja napisałem nie tylko o tych modelach.Szukam pomocy w wyborze 43cale max 2500zł.Potrzebuję tv do oglądania tv,grania na konsoli Xbox one bez s i x w nazwie,do filmów i seriali z dysku,do podłączenia komputera z którego będe oglądać filmy i seriale z stron internetowych może też grać,oglądania filmów i seriali z aplikacji np Player.Zależy mi głównie na jakości obrazu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
38 minut temu, Tomek230 napisał:

Każdy sprzęt tak ma.Ja napisałem nie tylko o tych modelach.Szukam pomocy w wyborze 43cale max 2500zł.Potrzebuję tv do oglądania tv,grania na konsoli Xbox one bez s i x w nazwie,do filmów i seriali z dysku,do podłączenia komputera z którego będe oglądać filmy i seriale z stron internetowych może też grać,oglądania filmów i seriali z aplikacji np Player.Zależy mi głównie na jakości obrazu 

Jeśli chodzi o modele zeszłoroczne to model Samsung UE43NU7472, a jeśli ta dwójka to podejrzewam  że philips pu7334 powinien być lepszy od lg. Philips chce rywalizować tym modelem w klasie średniej z Samsungiem.

Edytowane przez Waldo94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Tomek230 napisał:

za samsunga podziękuję z kim bym nie rozmawiał to mi odradzają tą firmę

 

Takie czasy nastały na telewizory. Wiekszość producentów wypuszcza badziewie i trza mieć troche szczescia przy zakupie. Sam posiadam Samsunga z klasy premium od dwóch lat i moge polecić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z Samsungiem jest podobno tak że teraz tak robią telewizory że nie da się ich naprawić więc niewykluczone że ten twój może taki być mówili mi też że dobre tv robił 6 7 lat temu a teraz już nie 

Więc Samsunga w ogóle nie biorę pod uwagę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
13 minut temu, Tomek230 napisał:

Więc Samsunga w ogóle nie biorę pod uwagę 

Jak chcesz wiedzieć to z Philipsem jest podobnie a nawet gorzej. Jak chcesz w dzisiejszych czasach kupić w miare trwały tv to na chłopski rozum musisz pójść w Sony albo w Panasonica. "Powinny" wytrzymać dłużej niż chińskie i koreańskie produkty nastawione tylko na marketing i poważną awarie krótko po gwarancji.

Edytowane przez Waldo94
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony w tej cenie ma słabszą specyfikację i miałem trzy telefony i wszystkie były do kitu i się popsuły 

najlepszą specyfikację w tej cenie ma philips ja posiadam jeden model i jestem bardzo zadowolony tylko że jest to 22cale a potrzebuje 43

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Tomek230 napisał:

Sony w tej cenie ma słabszą specyfikację i miałem trzy telefony i wszystkie były do kitu i się popsuły  

najlepszą specyfikację w tej cenie ma philips ja posiadam jeden model i jestem bardzo zadowolony tylko że jest to 22cale a potrzebuje 43 

ile lat ma ten philips ? Od 2014 roku zaczeli zjeżdżać z jakością, wtedy produkcje tych telewizorów przejęła chińska firma TP Vision.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 lata

A kiedy go wyprodukowali to nie wiem.Czyli nie ma szansy żeby znaleźć dobry tv do 2500zł? 

Zależało by mi na wszystkich standardach hdr dźwięk dolby atmos z dts dobry smart tv jasność min 350nitów i dobrą jakością obrazu mam sharpa 40cali i Philipsa 22cale sharp ma taki sobie obraz i do kitu smart tv nie działa na nim Youtube i źle działa w philipsie jakość obrazu i dźwięku jest lepsza nigdy nie było z nim problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.07.2019 o 23:16, Tomek230 napisał:

3 lata

A kiedy go wyprodukowali to nie wiem.Czyli nie ma szansy żeby znaleźć dobry tv do 2500zł? 

Zależało by mi na wszystkich standardach hdr dźwięk dolby atmos z dts dobry smart tv jasność min 350nitów i dobrą jakością obrazu mam sharpa 40cali i Philipsa 22cale sharp ma taki sobie obraz i do kitu smart tv nie działa na nim Youtube i źle działa w philipsie jakość obrazu i dźwięku jest lepsza nigdy nie było z nim problemów

Witaj,

na jaki telewizor się zdecydowałeś? Stoję aktualnie przed tym samym dylematem, pomiędzy właśnie tymi dwoma modelami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...