Skocz do zawartości
Jesień Zima

Telewizor 32 cale - pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję pomocy do zakupu telewizora 32 cale. Niestety tylko taki. Nie ma miejsca na większy.

Wizyty w sklepach nie przyniosłu skutku, a po przeczytaniu forum stwierdzam, że może być to wręcz niemożliwe zadanie. Czy rzeczywiście telewizory o tej przekątnej już zniknęły z rynku?

 

Ale do rzeczy:

Telewizor ma być właściwie tylko do oglądania netflix'a i hbo. Nie może być żadnych dodatków doczepianych do niego, w stylu coś na androidzie, chrome, czy apple tv.

Menu ma być proste, szybkie i łatwe w obsłudze.

Obraz dobry do filmów i seriali. Oglądanie na wprost właściwie przez jedną osobę z odległości 2.5 m.

Dźwięk nie jest ważny, bo mogą być do niego podczepione głośniki.

Cena właściwie bez większego znaczenia, oczywiście w granicach rozsądku, ale patrząc po sklepach to i tak większość tych tv jest do max 2000pln.

Nowy

 

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie zniknęły, ale zostało ich już niewiele. Polecam kupno 2-3 letniej używki np. z allegro albo lombardu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm. A czy na którymkolwiek można mieć aplikację netfilx i hbo? Oraz wybraniu czegokolwiek na pilocie nie będzie czekał na reakcję kilku sekund i nie wieszał się? Np jakieś te:

  • SONY KDL-32WD750
  • SAMSUNG UE32N5302AK

Niestety jak wcześnie pisałem moje wizyty w sklepach nie pomogły w wyborze. Na powyższe pytanie dostawałem odpowiedzi: to kupi pan tamten 55cali, albo ten ma nalepkę netflix to pewnie będzie go miał. A na pytanie czy mogę zobaczyć menu i jak działa, to większość już miała mnie dość, albo stwierdzali, że te nie są podpięte do internetu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Rekomenduje egzemplarz z tego linku. Jest nowy i przeceniony. Nic tylko brać.

Edytowane przez Waldo94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, spóźniłem się. Ale dzięki za konkret. Widzę, że jest normalnie dostępny w media, więc jeżeli ten Samsung sprosta wymienionym zadaniom, to go wezmę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 32 calach niestety nie dostanie się nic lepszego niż Samsung serii M55../M56.. i w sumie nic innego nie warto kupować bo szkoda kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...