Skocz do zawartości
lipa_ml

Dekoder HDTV polsatu !

Rekomendowane odpowiedzi

witam. z tego co pamiętam na konferencji polsatu informowano ze w maju ruszy polsat sport hd a w marcu sprzedaz tunerów hdtv. czy ma ktoś juz jakies przecieki na ten temat? marzec juz jest a info zero ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie to jakieś [beeep] samsunga. Jak popaprańce z echostara połapią się w ściśle tajnym pdfie od STx7100 to zrobią też swój shit :( Polsat nigdy nic dobrego nie dał i chyba nie da!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='luk1401' post='40983' date='05.03.2007, 23:22 ']Będzie to jakieś [beeep] samsunga. Jak popaprańce z echostara połapią się w ściśle tajnym pdfie od STx7100 to zrobią też swój shit :( Polsat nigdy nic dobrego nie dał i chyba nie da![/quote]
o tym że to ma być samsung to już wiadomo od zeszłego roku,ale nic więcej jeszcze nie wiadomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałem, że ma być 5 kanałów hd lol ; ) Kto da więcej? czekamy na info maj już blisko ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

[quote name='Gmeru' post='41070' date='06.03.2007, 20:08 ']Ja słyszałem, że ma być 5 kanałów hd lol ; ) Kto da więcej? czekamy na info maj już blisko ; )[/quote]


Sprzedaż dekoderów ruszy w marcu, Kanały HD pojawią się w maju. Zawsze jest cień szansy że na najbliższej konferencji prasowej uzyskamy dodatkowe informacje w którym roku to nastąpi, czekamy zatem z niecierpliwością :)

Obecnie jedyną dostępną opcją jest postawienie dwóch standardowych dekoderów jeden na drugim, co daje nam w pionie prawie rozdzielczość HD.

Rozważana jest też możliwość postawienia czterech dekoderów, rozdzielonych półką, w formie piramidy. Da nam to możliwość odbioru sygnału prawie HD z przeplotem.

Ale gwoździem programu i filarem oferty będzie telegazeta nadawana w rozdzielczości HD, dostępna w internecie za pomocą dowolnej przeglądarki internetowej.

PS

Uwielbiam takie gdybania. Poszedłem dalej jak Gmeru, ale licytacja jest nadal otwarta, kto da więcej ....

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gmeru mówi ,,,,,,,,,,,,,,ze 5,to ja mówię 10,15 ,55 niech żyje CYFROWY ,ODBIERANY -ANALOGOWO POLSAT!!!!!!!!!
OJ pANIE SOLORZ WSTYD MI ZA PANA!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kaz65' post='41156' date='07.03.2007, 17:19 ']Gmeru mówi ,,,,,,,,,,,,,,ze 5,to ja mówię 10,15 ,55 niech żyje CYFROWY ,ODBIERANY -ANALOGOWO POLSAT!!!!!!!!!
OJ pANIE SOLORZ WSTYD MI ZA PANA!!!![/quote]

Nie róbcie jaj.
Byłem parę miesięcy temu na konferencji prasowej Polsatu Cyfrowego w Warszawie gdzie przedstawiono bardzo precyzyjne plany. Prezes PC przemawiał: pięć kanałów do końca 2007r. jest planowane.
PIERWSZE CHYBA W CZERWCU.
To musi być gdzieś w necie.

[b]Na marginesie.[/b]
Mam obecnie mozliwość porównania dekodera C+ i n.
Obie platformy dzieli PRZEPAŚĆ !!!
C+ nadaje ( z jednym wyjątkiem) w MPEG2. Na ekranie LCD 47" jakość C+ to żenada w porównaniu do n-ki.
Zaś kanał C+HD to jakś fikcja w 720p ( podobno). Skaler tego philipsa jest znacznie gorszy od skalera nawet LCD Xoro 47".
Łatwo sprawdzić.
Dziwne bo w obu siedzi ten sam procesor STI 7100. I HDMI 1.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak na marginesie porównujesz dekodery C+ i n czy same platformy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='zymek' post='41265' date='08.03.2007, 23:47 ']Tak na marginesie porównujesz dekodery C+ i n czy same platformy?[/quote]

Dekodery. A także 720p. Może nie ten temat (jak zwykle...) ale też dzisiaj robiłem dokładne porównanie Philipsa i Nboxa (dwa takie same TV SONY) i widać różnicę w jakości chociażby gdy się spojrzy na logo: na n jest w miarę ok a na C+ same kwadraty....tam widać jak działa skaler w N. A że C+HD to fikcja to już od dawna wiemy i pisaliśmy na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Ja tam stawiam na POLSAT i STB PVR Samsung.

Link do info o 5 kanałach HD ( 8 ?) na Polsacie.
Sport w maju.
Jesień HD na żywo.
Zobaczymy.

[url="http://www.satkurier.pl/?cyfrowy_polsat/&kat=45&id=34853"]http://www.satkurier.pl/?cyfrowy_polsat/&a...45&id=34853[/url]

Ale podobno konferencja 20 kwietnia i info o streamingu ethernetowym z nbox by OSMOSYS (ADB). Edytowane przez bluray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='bluray' post='41198' date='08.03.2007, 09:57 ']Nie róbcie jaj.
Byłem parę miesięcy temu na konferencji prasowej Polsatu Cyfrowego w Warszawie gdzie przedstawiono bardzo precyzyjne plany. Prezes PC przemawiał: pięć kanałów do końca 2007r. jest planowane.
PIERWSZE CHYBA W CZERWCU.
To musi być gdzieś w necie.

[b]Na marginesie.[/b]
Mam obecnie mozliwość porównania dekodera C+ i n.
Obie platformy dzieli PRZEPAŚĆ !!!
C+ nadaje ( z jednym wyjątkiem) w MPEG2. Na ekranie LCD 47" jakość C+ to żenada w porównaniu do n-ki.
Zaś kanał C+HD to jakś fikcja w 720p ( podobno). Skaler tego philipsa jest znacznie gorszy od skalera nawet LCD Xoro 47".
Łatwo sprawdzić.
Dziwne bo w obu siedzi ten sam procesor STI 7100. I HDMI 1.0[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam problem z scanerem philipsa,bo jest podlaczony do tel.sony i podczas nadawania syg.hd ukazuje mi sie info.1080i na ekranie i obraz sie zawiesza.kabel hdmi jest 1.0 podejzewam ze moze telewizor???moze cos wiecie na ten temat? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='maksymilian' post='41426' date='10.03.2007, 07:55 ']ja mam problem z scanerem philipsa,bo jest podlaczony do tel.sony i podczas nadawania syg.hd ukazuje mi sie info.1080i na ekranie i obraz sie zawiesza.kabel hdmi jest 1.0 podejzewam ze moze telewizor???moze cos wiecie na ten temat? ;)[/quote]

Bardzo dobry temat wybrałeś na to pytanie. Gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czekam i czekam i narazie cierpliwie ale niech nie przeciągają za długo wrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie z infolinii cyfrowego Polsatu nic nie wiedzą o dekoderach HD i nie mają bladego pojęcie kiedy wystartuje Polsat w HD(stan na 2 maja). Ja uzyskałem odpowiedź że może na początku czerwca będzie coś wiadomo, ale raczej nie szybciej niż pod konic roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Janu' post='46377' date='03.05.2007, 20:18 ']Panowie z infolinii cyfrowego Polsatu nic nie wiedzą o dekoderach HD i nie mają bladego pojęcie kiedy wystartuje Polsat w HD(stan na 2 maja). Ja uzyskałem odpowiedź że może na początku czerwca będzie coś wiadomo, ale raczej nie szybciej niż pod konic roku[/quote]
no to była by kicha bo szumnie zapowiadali ze bedzie w maju. ale chyba nie będzie tak źle bo już coś przebąkują ze LŚ w siatkówke bedzie w hd a rusza w maju wiec pewnie lada chwila. tylko coś nie ma przecieków na ten temat i to mnie martwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest normalna informacja,żaden przeciek

25 maja wystartuje siatkarska Liga Światowa, która zagości na antenie Polsatu, Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra. Najważniejsze transmisje, w tym mecze polskiej reprezentacji, pokaże w jakości HDTV nowy kanał Polsat Sport HD, który od końca dostępny będzie w ramach platformy Cyfrowy Polsat.

[url="http://www.satkurier.pl/?cyfrowy_polsat/&kat=45&id=36406"]http://www.satkurier.pl/?cyfrowy_polsat/&a...45&id=36406[/url]

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli Polszmat jak zwykle robi ludzi w bambuko i HD zobaczą tylko osoby, które mają własny tuner hd z modulem i kartą CP :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo czasu straciłem na szukanie informacji o dekoderze dla Polsatu HD. Jak na razie cisza. Wie ktoś kiedy bedzie jakas konferencja, informacja prasowa o HD w polsacie, ceny cokolwiek :) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...