Skocz do zawartości
RDMontaże Roman Deja

Ekrany projekcyjne firmy Kraftmann

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym Was zainteresować tematem i sprawą firmy Kraftmann Cezary Czerny z Warszawy (producenta ekranów projekcyjnych)
Mam mnóstwo informacji z rynku i zdjęć produktów tej firmy. 
Jakość jest bardzo słaba. 
Klienci, którzy zostali wprowadzeni w błąd a można nawet powiedzieć że oszukani są straszeni przez właściciela urzędem skarbowym a sprawy ciągną się latami...

Mam wiele zdjęć produktów tej firmy...
Pomożecie ???

0E97F184-E996-40E0-BD1D-864C5ABB0D53.jpeg

45DFFEEA-6D00-43F7-92CE-AE88FF537EA8.jpeg

6034246C-7CE5-499C-BB4F-3CEF481097E3.jpeg

A817D45C-5958-4A21-AC93-8D437F243C7C.jpeg

  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od 11 lat mam Adeo Tensio prfessional (elektryczny z napinaczami) i dopiero po 10 latach wymieniałem silnik, oryginalny made in Italy firmy Nice zaczął szwankować.

Na Kraftmana made in China też mnie kiedyś namawiano, ale się nie dałem nabrać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

jestem po grudniowej realizacji zestawu audio we wspomnianej firmie Kraftmann, natrafiłem na ten artykuł i stronę szukając uchwytu do TV 98", b. rzadko wystawiam komentarze i opinie - ja osobiście mam 2 ekrany na zamówienie marki Kraftmann Connect Tens 260 i 340 cm netto, które zresztą Pan Romek, który napisał te posty (były wieloletni pracownik Kraftmann) montował u mnie z kolega Wojtkiem, jeden ekran w 2012 drugi 2 lata później - na termin montażu czekać musiałem kilka tygodni - Panowie mieli codziennie instalacje i reklamowali sprzęt i usługi lepiej niż dobrzy handlowcy - stad moje zdziwienie treścią wpisu. Oba moje ekrany działają znakomicie, z biegiem lat wymieniłem na nowsze projektory też w tej samej firmie. Na uchwytach i listwach naklejali nam Panowie naklejki loga Kraftmann do tej pory miło wspominam montaż i jestem z niego zadowolony ale sam prowadzę firmę i nie lubię jak byli Pracownicy, którzy z różnych powodów opuścili jej szeregi wypisują różne historie i obmawiają swoich wieloletnich pracodawców. Z czystym sumieniem polecam produkty marki Kraftmann oraz obsługę firmy - po blisko 12 latach od pierwszego zakupu na Bemowie maskownic i kabli (wtedy mieli gotowe ekrany i projektory budżetowe głównie) firma mocno rozwinęła się i jest poważnym dostawca w branży. W Listopadzie 2020 podczas prezentacji w salonie na Ursynowie mogłem przez wiele godzin dobrać odpowiedni do swoich potrzeb sprzęt i wybrać go z wielu propozycji - wszystko na żywo od ręki i jak zwykle dobrych cenach.

Dlatego raz jeszcze polecam (dla kontrastu ws do artykułu) wspomniane produkty i proponuję Klientom samodzielnie podjąć decyzję na miejscu w sklepie, gdzie wszelkie produkty na żywo można sprawdzić i potwierdzić ich cechy oraz jakość.

MZ

Edytowane przez Mateusz Zalewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...