Skocz do zawartości
pmcomp

..::TEST::.. playera Blu-Ray SONY BDP-S1

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno na jesieni SONY ma wypuscic stacjonarną nagrywarę BD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest już znacznie więcej

[url="http://www.videohelp.com/dvdwriters?DVDname=&oem=&chipset=&cdrs=&cdrws=&dvdrs=&dvdrws=&dvdrsdl=&dvdprs=&dvdprws=&dvdprsdl=&dvdrams=&writebdr=1&bdrs=&bdres=&bdrdls=&bdredls=&hddvdrs=&hddvdrws=&hddvdrdls=&hddvdrwdls=&hddvdrams=&buffer=Any&cdrom=&dvdrom=&bdrom=&hddvdrom=&orderby=Name&hits=50&Submit=Search&Search=Search"]NAGRYWARKI BLU-RAY[/url]



Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to juz jest od dawna- wiem o tym
Chodzi jednak o to ze nie kazdy ma dość zapału/umiejętnosci do tego by wypalać płyty na komputerze (co ZAWSZE jest bardziej mozolne) samodzielnie
Podpięcie kamery HDV do takiej nagrywarki (zamiast do komputera) to dla takich ludzi wybawienie
Do tego jeszcze mozliwosc zapisu na HDD podobnie jak to jest w obecnych nagrywarkach DVD i... komputer nie jest wogóle potrzebny (mam na mysli potrzeby szarego Kowalskiego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorry że odkopuję trupa ale może warto napisać w tym tekscie że S1 to protoplasta obecnego modelu BDP-S300
Jedyne różnice to ...wygląd urządzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Jestem nowym forumowiczem i jestem zielony w temacie BD i HDTV.Minęło parę ładnych lat od testu tego odtwarzacza,kawał czasu :) W ostatnim czasie na aukcjach internetowych pojawiły się te "dinozaury" odtwarzaczy w bardzo atrakcyjnych cenach . Skusiłem się i klops.Player przywieziony z Niemiec ble- ble takie tam myślę git!!! Jak to na aukcjach ukryta niespodzianka,mianowicie REGION USA ,CANADA :( Może jakieś ustawienia w menu lub jakieś tricki pilotem ?żeby ustawić poprawny region 2 .Dodam że mam identyczny player jak ten z testu .POMOCY!!!

Edytowane przez pakpak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...