Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 14m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 1,5-2,5w przypadku gier dla jednego gracza 1,5 metra ponieważ będę siedział na pufie sako 
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? Zazwyczaj 1, czasami do 3
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? Przeważnie na wprost, mało ważne
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Stać
6. Jak słońce świeci w pokoju ? Od boku ale to mały problem ponieważ mam rolety
7. Jaki masz obecnie telewizor ? manta 3204 Telewizor był jedynie używany do oglądania telewizji, dopiero teraz się przerzucam z PC na PS4-PS5
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? Głównie na nim będę grał, więc jak najwięcej funkcji do tego potrzebnych oraz HDR i jak najwięcej takich mile widzianych
9.  Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? 4K
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? PS4 PRO/ PS5
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 3-6h 
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Preferuję matrycę błyszczącą aczkolwiek matowa również może być
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Głównie gry, ale również sport, netflix, HBO GO
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? Tak
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? Konsola 80%
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? I wieczór i dzień
17. Preferencje co do wielkości? Najlepiej 55 cali
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? Wypalenia, smugi itp 
19. Preferencje co do marki ? Brak
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Nie
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? Najlepiej w okolicach 4 tysięcy, jeśli warto to mogę dołożyć ponieważ ma być to telewizor na lata

22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? Prawdopodobnie tak

Wspomnę, że w tematach telewizorów zbytnio się nie orientuję 


Witam, za niecały miesiąc planuje kupno tv wraz z konsolą ps4 pro a w przyszłości przejście na ps5 ale w okolicach września-listopada prawdopodobnie wyjeżdżam na dobre pół roku dlatego zastanawiam się czy warto teraz kupić telewizor czy lepiej się jeszcze pomęczyć (musiałbym grać na w/w Mancie 3204). Długo się zastanawiałem i uznałem, że lepszą opcją będzie wybór OLED (martwiły mnie wypalenia ale czytałem że jak się na to uważa to nie powinno nastąpić) i najbardziej przypadł mi do gustu LG55 B8 https://hdtvpolska.com/lg-oled-55-b8-2018-test-organiczny-wyswietlacz-4k-hdr-z-technologia-thinq-ai/. I teraz pytanie do was, czy to będzie dobry pomysł aby kupić telewizor w najbliższym miesiącu? Czy przez ten czas rynek może się aż tak zmienić. TV ma być na jak najdłużej, żeby jeszcze za to kilka lat nie był żaden słaby jak i działał prawidłowo ;)Nie ukrywam, że chciałbym aby te 4 tysiące nie poszły w błoto :p Chętnie wysłucham waszych zdań na temat oled - led w moim przypadku jak i propozycji na kupno 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie że to już ostatni moment na zakup dobrego egzemplarza z 2018. Jak nie masz ciśnienia to po prostu zostaw to do przyszłego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do września właśnie mam jakąś godzinkę dziennie potem właśnie wyjazd na dobre pół roku dlatego się zastanawiam czy jeśli kupię telewizor teraz to nie straci strasznie na wartości i nie wyjdzie na nie opłacalny zakup. Czyli Pan uważa aby kupić teraz? LG 55 B8 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Brawek napisał:

Do września właśnie mam jakąś godzinkę dziennie potem właśnie wyjazd na dobre pół roku dlatego się zastanawiam czy jeśli kupię telewizor teraz to nie straci strasznie na wartości i nie wyjdzie na nie opłacalny zakup. Czyli Pan uważa aby kupić teraz? LG 55 B8  

odezwij sie na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...