Skocz do zawartości
sergiusz007

jaki tv 65 cali do 15 tys zł /50% ps4/50% filmy

Rekomendowane odpowiedzi

witam, 

czeka mnie wybór tv, 65 cali - do 15 tys. pln, 50 % - konsola ps4, 50 % - netflix, hbo go, cyfra+

OLED ( podobno powyżej 55 cali tylko sony i że ogólnie w tych większych rozmiarach oled tylko sony żadne lg ) - taką słyszałem opinie od faceta który od 20 lat siedzi w telewizorach. 

1.) SONY BRAVIA OLED KD-65AF8 lub SONY BRAVIA OLED KD-65AF9 - czym one się w ogóle różnią ? wyglądają pod względem technologii na bliźniacze wręcz.

2.) a może jednak jakiś oled z LG w tym przedziale cenowym i do tych zastosować rozwala system ? 

3.) QLED: SAMSUNG QE65Q90RA

4.) QLED 8k : SAMSUNG QE65Q900RA                         

 

kupuje ponieważ mój 5 letni philips z serii 9000 designline, dokonał żywota, ( nigdy więcej żadnego produktu tej marki ), oraz przy okazji szykuje pod nadchodzące ps5. 

 

Z GÓRY DZIĘKI ZA OPINIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Rozumiem że potrzebujesz kupić na tv na już ? Jeśli tak to jednak lepiej pójść w model 2018r ponieważ to niemalże ostatni moment na zakup dobrego egzemplarza w korzystnej cenie. Sony AF8 ma starszy procesor w porównaniu do AF9, także jeśli Sony to zdecydowanie tego drugiego. Poza tym jest jeszcze LG C8 w 65 calach w bardzo przystępnych pieniądzach.

Edytowane przez Waldo94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Waldo94 za info, 

 

1. Nie potrzebuje na już, mogę poczekać a dlaczego pytasz ?

2. Dlaczego mówisz że to ostatni moment na zakup dobrego egzemplarza w dobrej cenie ? - wycofują wspomniany przez Ciebie model ? 

3. Czyli ze wszystkich wymienionych polecałbyś AF9 lub LG C8, z tych dwóch który bardziej i dlaczego ? 

4. Co sądzisz o nowych telewizorach 65 calowych od samsunga 8k ? - marketingowy bełkot ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Patrz poniżej

2. Kończą sie egzemplarze fabrycznie zapakowane. Już niedługo bedą dostępne tzw "ochłapy" czyli powystawowe i zwroty.

3. AF9 ma lepszy upłynniacz i bardziej dopracowane tryby fabryczne. C8 wszystko pozostałe.

4. "Marketingowy bełkot" to mało powiedziane. 65 cali to za mała przekątna na tak dużą ilość pikseli. Według mnie nie ma żadnego sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

mam sam model LG OLED65C8, używam do filmów (4k + Netflix) i do gier (PS4 pro).

Filmy w 4k - ogień, naprawdę polecam (wraz z Soundbarem Samsung N950), nawet Netflix daje rade.

Z grami radzi sobie trochę gorzej już. (przykłady God of War - wygląda słabo + migotanie niektórych elementu interfejsu, Red Dead Redemption 2 - wygląda bardzo ładnie, ale małe problemy z minimapą/kompasem - migotanie, Fifa 19 - wygląda bardzo ładnie, nie zauważyłem żadnych problemów). Podejrzewam, że poprawienie ustawień TV typowo pod gry da jeszcze lepsze rezultaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie zastanawiam się nad topowymi modelami

1. sony AF9 

2. panasonic ez1000e

to w wysoko budżetowych oledów z qledów interesuje mnie ten samsung 8k ( chociaż moim zdaniem oled wygrywa, jednak chciałbym zobaczyć na żywo jak się prezentują ) 

 

oraz między LG C8 - wygląda bardzo ładnie cenowo muszę przyznać w porównaniu do dwóch topowych z góry, kwestia czy po zobaczeniu na żywo jest sens dokładać między lgc8 anp sony af9 ponieważ ten chyba interesuje mnie bardziej niż panasonic, oraz qledy od samsunga. 

 

czy możecie polecić jakis sklep w warszawie gdzie w wawrunkach domowych będzie można zestawić je obok siebie lub zamówić prezentację do domu ? 

 

dzięki. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...