Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki kupić telewizor do grania? | MAJ 2019 |

Jaki kupić telewizor do grania w maju? Przeglądamy telewizory w najlepszych cenach oraz tłumaczymy, na co należy zwrócić uwagę podczas szukania tego typu wyświetlacza.

 

Przeczytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A co myślisz o Sony AF9 pod konsolę PS4 Pro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będzie mieć lepszą jakość obrazu a i upłynniacz dobry jak to u Sony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmeru a co powiesz na temat TV Samsung QE55Q9FN jesli chodzi o podlaczenie do PC?

WIem , ze testowaleś go.

Byłem juz zdecydowany na B8 ale problem polega na tym ze gram duzo w 1 gre i boje sie utrwalenia obrazu wiec urodzil sie mi pomysl na Qleda.

Czy ten Qled tez obluguje 120hz po podlaczeniu do PC?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panasonic FX620
 

jest jakiś test tego tv? cena zacna ale jest polecany na podstawie czego?

pytam bo chciałbym jakiś model 65 calowy i nie wiem czy warto dopłacać do samsunga nu7472

albo kupić nu8042...

Edytowane przez Stefan Salvatore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Poszukuje telewizora do gier do 50" , a niezbyt drogiego ( tak do 2500). Macie coś godnego polecenia?
Macie może jakieś informacje na temat modelu LG 49UM7100 ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś nie zauważył to właśnie skomentowałeś artykuł gdzie są polecone takie telewizory. xd

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zauważyłem, napiszę bardziej konkretnie  - czy ze swojego doświadczenia możecie polecić jeszcze jakieś inne modele?  Poza tymi wymienionymi w zestawieniu. 
I czy ktoś miał stycznośc z LG 49UM7100 ?  Mało opinii póki co jest na temat tego modelu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem zainteresowany kupnem Samsunga NU8002 w wersji 55", znalazłem aukcje w komputroniku. Dzisiaj miałem go zamawiać ale przed zamówieniem trafiłem na recenzję Philips Performance PUS7304/PUS7334, i zacząłem się wahać. Jak myślicie która opcja będzie lepsza? Cena jest zbliżona.

Na ambilight mi nie zależy.

Telewizor używany głównie do konsoli (w dużej mierze Fifa) i oglądania sportu. Sporadycznie netflix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, ozim123 napisał:

Jak myślicie która opcja będzie lepsza?

Szczegółowych testów Philipsa jeszcze nie było, ale strzelam w ciemno żę mimo wszystko Samsung sie wybroni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung się wybroni, odbieram to jako stawianie go w gorszej pozycji. 

Czy w takiej sytuacji gdzie załóżmy że jakość obrazu, input lag itp stoją na porównywalnym poziomie, to dużym atutem pod względem chociażby aktualizacji systemu Philips nie jest lepszy?

Czy Samsung raczej długo wspiera swoje starsze telewizory?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, że Samsungi NU74X już nie są łatwo dostępne - w sklepach zostały chyba same powystawowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nie ma co kupić pod przyszłoroczne PS5 i w dalszej perspektywie PS5 Pro. Modele z 2020 będą cholernie drogie a z tych z 2019 prawie żaden nie ma przyszłościowego pod konsole HDMI 2.1. Dupa zbita. Samsung to już w ogóle kaszana.

Edytowane przez Seba555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Często wspominacie, że imput lag do 30 jest praktycznie nie odczuwalny.  Rozumiem że chodzi o imput lag telewizora. Ale jak gram na ps4 i  kontroler z tego co wiem ma imput lag 13 to ta wartość się sumuje z tv?

Jeżeli tv będzie miał około 20 i do tego 13 z kontrolera to może być już zauważalne.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...