Skocz do zawartości
Pleiades

Premium - Czy warto? Przypadek indywidualny

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani eksperci HDTV. Zwracam się do Was z gorącą prośbą o poradę, gdyż już od 2 tygodni waham sie jak wahadło i nie potrafię znaleźć sensownej odpowiedzi.

Posiadam obecnie Samsunga UE50MU6102 i jestem zadowolony. Używam go głównie do grania na PS4 pro, rzadziej do seriali i filmów. Fantastyczny jest pilot Smart, za żadne skarby bym go nie wymienił na nic innego. Jedyny problemem jest fakt, iż TV jest za mały... Siedzę 3 metry od niego i przy graniu w niektóre gry musze wytężać wzrok i generalnie po godzinie już mam dość, bo oczy się męczą.

Dlatego podjąłem decyzje o wymianie TV na 65 calowy. Po długim i bolesnym researchu wymyśliłem, że najlepszym modelem dla mnie byłby UE65NU8042. Niestety cena tego TV trochę powala. Zastanawiam się czy faktycznie ten przedrostek "premium" wgniecie mnie w fotel jak odpalę jakąś grę, czy może różnica nie będzie aż tak duża w stosunku do tego TV który mam teraz? Czy warto dopłacać dla tych nowych funkcji upłynniania obrazu w trybie gry? (W moim obecnym też mam Game Motion Plus, jednak w ogóle tego nie używam, bo input lag jest nieznośny - słyszałem że w 8042 tego problemu nie ma i że jest to istny przełom. Prawda to?) 65 calowy telewizor podobnej klasy do MU6102 z pilotem smart mógłbym zapewne mieć za około 3 tys zł (np. UE65NU7402). Premium NU8042 to wydatek około 4500 zł. Czy warto dopłacić?

Ja, moje sumienie i ew. mój portfel będziemy niesamowicie wdzięczni za wszelkie porady!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Pleiades napisał:

Premium NU8042 to wydatek około 4500 zł. Czy warto dopłacić? 

Myśle że warto. NU8042 to już naprawde dobrej klasy tv. NU7402 to budżetówka jakby nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp. Z tego co widzę niestety NU8042 juz nie do dostania, ale 8002 jest dostępne. Nie będzie chyba jakiejś mega różnicy między nimi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz możliwość zamówienia na niemiecki adres: https://www.samsung.com/de/tvs/premium-uhd-ru8009/UE55RU8009UXZG/

O ile przedstawisz, oryginalny, niemiecki dowód zakupu, telewizor będzie bez problemu serwisowany w Polsce (informacja z infolinii Samsung Polska).

tu link do wersji 65'' - również w promocji. https://www.samsung.com/de/tvs/premium-uhd-ru8009/UE65RU8009UXZG/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Slepaq napisał:

Jeżeli masz możliwość zamówienia na niemiecki adres: https://www.samsung.com/de/tvs/premium-uhd-ru8009/UE55RU8009UXZG/

O ile przedstawisz, oryginalny, niemiecki dowód zakupu, telewizor będzie bez problemu serwisowany w Polsce (informacja z infolinii Samsung Polska).

tu link do wersji 65'' - również w promocji. https://www.samsung.com/de/tvs/premium-uhd-ru8009/UE65RU8009UXZG/

Dzięki wielkie ale to ponad 5400 zł wychodzi :) 4500 max dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 16 była promocja - 55'' można było kupić za 800 Eur, a 65'' za 1200 Eur. dlatego dałem linki. Obecnie ceny wróciły do zwykłych cen sugerowanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Slepaq napisał:

Do 16 była promocja - 55'' można było kupić za 800 Eur, a 65'' za 1200 Eur. dlatego dałem linki. Obecnie ceny wróciły do zwykłych cen sugerowanych.

To i tak jest nadal ponad 5000 zł. No nieważne :) Chyba wezme NU8002

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...