Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Mam 2 pokoje, do których chcę dokupić sprzęt audio. Pokoje o dwóch różnych charakterystykach i wymaganiach. 

Pokój nr1

Pokój dzienny z otwartą kuchnią. Tutaj będzie tylko muzyka, bez telewizora. Źródła dźwięku Spotify i podobne, radio internetowe i co się zachce i puści przez Bt na telefonie. Rodzaj muzyki - wszystkiego po trochu ale dobrze odczuwalny bas mile widziany. Budżet 5000 zł. 

Opcje które rozważam:

Pioneer SX-N30AE

Jamo C 97 lub Pylon Pearl 25 (jeżeli warto to dopłacę do 27ek)

Na planie czerwone kropki to miejsce gdzie są planowane głośniki, żółta kreska to wzmacniacz. 

 

Pokój nr2

Pokój rozrywkowy do grania na konsoli (PS4Pro) i oglądania filmów. Żadne Atmosy mnie nie przekonują. Wolę dobre 5.1 i trzęsące się ściany od basu :) Ekran to 65" Samsung KS8000 ale myślę nad projektorem - nie wiem czy to wazna informacja ale wolę napisać. Źródła dźwięku to konsola (HDMI lub optyk) i dekoder któregoś z operatorów, jeszcze nie wiem który (tez HDMI i optyk). Na planie czarną kreską sa zaznaczone ściany, ta część jakby zacieniona (pionowe kreski) to są skosy - stąd dwie wielkości powierzchni. Żółta kreska to ekran.

Tutaj nie mam żadnych typów na razie. Budżet to 5-6 tysięcy złotych. 

 

Będę wdzięczny za ocenę moich typów do pokoju nr1 i sugestie co do pokoju nr2. 20190510_121235.thumb.jpg.583207a52d836cbf6b4084cc08e80604.jpg

20190510_121052.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokój numer 1

Pioneer SX-N30AE lub Onkyo TX-8250 będzie OK, do tego dobierz kolumny. W tym budżecie oprócz wspomnianych posłuchaj jeszcze Melodika BL40, Heco Aurora 700, Tannoy Mercury 7.4

Wszystkie zmieszczą się w budżecie.

Pokój numer 2

Dobrze byłoby nico zwiększyć budżet, wtedy pomyśl o Onkyo TX-NR686 w połączeniu z Klipsch Reference.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...