Skocz do zawartości
Gmeru

Jak wyglądają gry w 8K? Wystarczy YouTube

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyglądają gry w 8K? Wystarczy YouTube

Telewizory z rozdzielczością 8K małymi krokami zaczynają pojawiać się w sklepach. Jedno ze źródeł, które może fascynować i wykorzystywać tak wysoką rozdzielczość to oczywiście gry na PC.

 

Przeczytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Gmeru

a w Samsungu Q950R działa upłynniacz w game-mode dla sygnału 8k ?

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie testowałem jeszcze. Pewnie trochę na to poczekamy ; ) Ale bardzo interesujące pytanie, zapisałem!

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

czyli szybko testu nie będzie?

miałem nadzieję że czeka w poczekalni do publikacji - kiedy samsung zdejmuje blokadę na testy?

4 minuty temu, Gmeru napisał:

 interesujące pytanie, zapisałem!

czy da radę zmierzyć input lag na sygnale 8k tym ustrojstwem pomiarowym co macie (oczywiście z upłynniaczem jak i bez)?

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie jestem zwolennikiem gier. Ale po co graczowi te 8K? No bo przecież grając w jakąś szybką grę typu "strzelanka", wyścigi, itp. to jak nie skupi się na akcji ( będzie delektował się szczegółami obrazu 8K), to w każdej grze dostanie przysłowiowy łomot:rolleyes:. No chyba, że to będzie jakaś bardzo statyczna typu budowanie zamku itp.

Edytowane przez Deimos
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

w większości oprócz nawalanki jest też element "zwiedzania" - Metro Exodus / RDR2 / Elite Dangerous - w 8k na 75-82calach to musi wyglądać obłędnie

jedyny problem to że 2 x RTX2080ti to pewnie będzie za mało - no chyba że jakoś wycisną 30fps a drugie tyle doda tv

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam.

8K dla gier, fajnie, ale do tego 2 x Nvidia GeForce RTX 2080 Ti za ok. 10000 zł, które  nie są gwarancją super płynnej rozgrywki.
Cena "postępu" ?

pozdrawiam Gatar

Edytowane przez Gatar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...