Skocz do zawartości
yonasz

Pomoc przy zakupie telewizora TCL 65DC760 czy może philips 65PUS7303

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dylemat nad zakupem tv TCL (w wielkiej Brytanii) Czy telewizor TCL 65DC760 to to samo co TCL 65DC748 (£699.00)?? Przeczytałem kilka testów dc760 ale nie ma nic o 748... Czy TCL748 to tylko oznaczenie na rynek brytyjski tego samego modelu?? Kolejny dylemat to czy TCL jest dużo gorszy od Philips 65PUS7303(£986.99). Różnica w cenie to prawie 300f czy opłaca się dopłacić do philipsa (oba ceny z sieci AMAZON uk) sprawdzałem ceny w Polsce i philips jest dużo tańszy w Polsce więc może jakiś sklep robi wysyłkę za granicę... Może w tym przedziale cenowym polecicie coś innego 65 cali. Przyznam że bardzo podoba mi się ambilight….

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam Ci kolego najlepsza rade i pomoc w jednym . Odpusc sobie TCL i Phillipsa. To chinski badziew. Idz do Currysa i kup cokolwiek innego byle nie ten shit. Ambilight to nie wszystko w tv...Zreszta poczytaj sobie tematy nt phillipsa to sam zobaczysz co to za kwiatki...Jesli juz koniecznie musi byc Phillips to kup sobie czajnik albo zelazko...Pozdrawiam.

  • Lubię 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, peyo111 napisał:

Jesli juz koniecznie musi byc Phillips to kup sobie czajnik albo zelazko..

W obchodzie ma jeszcze żarówke ledową :D   

Co do tematu to podobnie jak kolega. TCL to nie jest najgorszy badziew, bo do tych należy zaliczyć takie cuda jak Manta, Lin, Skymaster, Kruger&Matz itd itp, ale są też telewizory lepsze takie jak Sony, LG, Samsung, Panasonic i w ich kierunku powinieneś sie kierować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak się składa że mam tv Samsung (2013) sony (2012) i philips (2012) i wg mnie wszystkie są na podobnym poziomie chociaż sony potem philips mają najbardziej naturalne kolory . Natomiast Samsung mi się zepsuł po 2 latach na szczęście miałem wykupioną przedłużoną gwarancję bo była tania...Za sony (46 cali )dałem wtedy o ile dobrze pamiętam 4500zl i aplikacje w nim porażka ale to były początki smart tv nie miał nawet wsparcia mkv ale to dziwna polityka sony.. Możecie coś doradzić co się opłaca kupić 60 -65 cali??

Edytowane przez yonasz
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...