Skocz do zawartości
Gmeru

Najnowszy LCD Panasonic GX820 już w naszej redakcji

Rekomendowane odpowiedzi

Ja oczywiscie sie nie znam i nie wiem jak bylo :), ale ...dystrybutor pol roku temu mial pewne plany i budzet, jedno i drugie zostalo zmienione stad i dlatego tescik mial byc lecz go ni ma.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obiecali i nie dotrzymali słowa to trudno, nie ma o co bić piany bo są lepsze tv od tego i ich recenzje tutaj znajdziesz. HDTV.pl też ma swoje limity i chyba nikt poważny nie myśli, że każdy jeden tv będzie przetestowany tutaj. 


Jest tylko jedno ale jak zerkniesz na sam początek to zostało wyraźnie napisane ,że test zostanie wkrótce wykonany. Nikt z biorących udział w tym wątku nie wnosił i nie wymuszał napisanie takiej deklaracji. Jest to forum dyskusyjne więc dyskutujemy o tym fakcie. Dyskusja odbywa się w sposób nad wyraz kulturalny i czuję się z tym ok


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro
  • Plusik 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę by WYRAŹNIE ktoś pisał, że będzie jakiś długi pisemny test. Możesz wskazać jeden z drugim co tam się pocicie od tygodni? Natomiast wyraźnie widać, że telewizor był testowany bo był już nie jeden wpis o nim i jego zmierzonych parametrach przez hdtvpolska. Przecież jest wiele telewizorów w porównaniach na tym portalu (z twardymi danymi niezbędnymi do oceny i pomocne dla kupujących) a nie ma typowych testów bo pewnie nikt nie ma na to czasu w takim gąszczu rzeczy, które się dzieją. Ludziom potrzebne są najważniejsze informacje a nie tasiemce tekstu. Gregoma jeden z drugim, możecie coś dać z siebie na tym forum oprócz stękania i sapania? Podbijacie wątek ale nic nie wnosicie do tematu. Aż to zgłoszę : ) Liczę, że ktoś zrobi z Wami porządek i przestaniecie robić syf. 

https://hdtvpolska.com/jaki-telewizor-do-3000-zl-pazdziernik-2019/

Edytowane przez MarcinC
  • Plusik 2
  • Lubię 3
  • Dzięki 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 2
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie zauważyłem abyśmy stękali, osobiście nie używam słów które mogą być uważane za obraźliwe. Dodatkowo nie zastraszam nikogo. Jak chcesz być porządkowym na tym forum to Twoja sprawa.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro

  • Plusik 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, MarcinC napisał:

Podbijacie wątek ale nic nie wnosicie do tematu. Aż to zgłoszę : ) Liczę, że ktoś zrobi z Wami porządek i przestaniecie robić syf.

Przejrzałem cały wątek od początku w poszukiwaniu tego syfu i znalazłem go, dopiero gdy pojawił się Twój komentarz. Liczę, że ktoś zrobi z tym porządek i przestaniesz robić syf. Do tej pory dyskusja była na normalnym poziomie i dotyczyła Panasonica GX800 (widzę, że chcesz Pan zmienić dyskusję, by bardziej odpowiadała standardom na najpopularniejszych portalach internetowych). Nawet jeśli trochę stękamy, to nikt nikogo nie obrażał i jak do tej pory nikt nie usunął komentarzy, a zakładam, że mógł. Myślę, że świetnie byś się Pan odnalazł w roli cenzora w pewnej TV...

A najlepszym sposobem, by zamknąć temat, to jak już mówiłem, jasna deklaracja, czy test, o jakim myślimy będzie opublikowany, czy nie.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Zatkało kakao @Zuchwalec @gregoma @Xisiek @LV426 ? Czy odpowiecie na pytanie? Tak samo jak nękałeś tutaj kolegę gmeru, który wyraźnie Ci odpowiedział gdzie znajdziesz info na temat tego telewizora po testach redakcyjnych:

W dniu 13.11.2019 o 08:44, Zuchwalec napisał:

Zadam konkretne pytanie. Będzie recenzja Panasonica GX800? Liczę na konkretną odp TAK lub NIE.

Jeszcze rozwinę nieco poprzednią wypowiedź. Niepotrzebnie wcześniej użyłem słów - niezły żart. Niemniej jednak nie ukrywajmy, że w przypadku Panasonica ciężko mówić o teście. Przecież doskonale wie Pan, o jaką recenzję nam chodzi. Przykładem może być ostatnia recenzja "55 TLC EC78. Nawet pod wspomnianym obszernym teście TLC ludzie dopytują o test Panasonica. Ja nie mam złudzeń ale dla formalności zadałem wcześniej pytanie. Skończ Pan już te uniki i konkretnie odpowiedz TAK lub NIE i zamknijmy temat.

Ja też zadałem właśnie konkretne pytanie Wam. Odpowiadać proszę - gdzie niby jest napisane, że będzie test pisemny na 10 stron? I nie panuj bo na forach nie mówimy do siebie per PAN! Nigdy. 

Edytowane przez MarcinC
  • Lubię 1
  • Dzięki 1
  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, MarcinC napisał:

Gregoma jeden z drugim, możecie coś dać z siebie na tym forum oprócz stękania i sapania? Podbijacie wątek ale nic nie wnosicie do tematu. Aż to zgłoszę : ) Liczę, że ktoś zrobi z Wami porządek i przestaniecie robić syf. 

https://hdtvpolska.com/jaki-telewizor-do-3000-zl-pazdziernik-2019/

Drogi kolego MarcinieC. Pozwol, ze Ci przypomne -to jest forum dla wszystkich i jego funkcjonowanie polega na tym, ze ludzie majacy rozne (wazne slowo) opinie zamieszczaja je w roznych watkach. Tak to dziala.

Natomiast, nie wiedziec czemu, Ty nagle (nie pierwszy raz zreszta) probujesz stawiac sie na piedestale jako lepszy i wazniejszy, choc wcale nie jestes ani lepszy, ani wazniejszy od innych tu piszacych.

Tak wiec prosba "zluzuj galoty" i przestan sie wczuwac w role moderatora, bo nim nie jestes.

PS. A jak watek Ci nie lezy, to zwyczajnie go nie klikaj i nie podbijaj :p.

THX

  • Plusik 1
  • Lubię 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MarcinC napisał:

I nie panuj bo na forach nie mówimy do siebie per PAN! Nigdy. 

A kto tak powiedział, że nigdy? Wydaje Ci się, że znasz doskonale zasady netetykiety, ale jednak nie do końca. Jednak zgodnie z twoim życzeniem nie będę się zawracał do Ciebie per Pan. Mam nadzieje, że Twoje samopoczucie od razu się poprawi, a frustracja w komentarzach przestanie dominować.

  • Haha 2
  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze na tego typu forach w sieci nigdy nie zwracamy się do siebie jako Pan czy Pani. Tak jest przyjęte i tego się wszędzie trzymamy. Po drugie temat zamykam aż sobie ochłoniecie i skończycie nabijać posty nic nie wnosząc do tematu. Zapraszam do śledzenia portalu i nowych promocji black friday gdzie wiele piszemy o samych telewizorach, które testujemy w redakcji :)Zostawiam też dla osób realnie zainteresowanych zakupem tego telewizora naszą opinię po testach 50 cali:

Telewizor Panasonic GX810 to dobra propozycja dla fanów oglądania filmów i seriali w domowym zaciszu. 50 calowa matryca VA generuje kontrast na poziomie 4900:1. Bardzo ciekawie zapowiada się tutaj obsługa technologii 4K Ultra HD. Telewizor wyświetla bowiem średnią jasność HDR na poziomie 320 nitów jednak ekran wyposażony jest w obsługę dwóch formatów premium HDR: Dolby Vision i HDR10+. Dzięki temu, niewielka jasność jest znacznie podbita w ilość widocznych szczegółów w obrazie właśnie dzięki wspomnianym formatom.

Telewizor generuje rekordowo niski input lag na poziomie 10ms co będzie doskonałą wiadomością dla hardcorowych graczy posiadających konsole. Przy 50 calach doznania będą bardzo dobre. GX810 wyposażony jest w prosty system multimedialny posiadający jednak najważniejsze aplikacje wideo jak player, Netflix czy YouTube.

Cechy charakterystyczne:

  • Jednoczesne wsparcie technologii HDR Premium: Dolby Vision i HDR10+ niezbędne w telewizorze z niższymi wartościami HDR
  • Dobre fabryczne oddanie barw (telewizor doskonale przystosowany do fachowej kalibracji)
  • Niski input lag
  • Dobry kontrast i czerń

Minusy:

  • Uproszczony system multimedialny
  • Szkoda, że zabrakło 120Hz w tej klasie
  • Plusik 1
  • Dzięki 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...