Skocz do zawartości
Mr.President

Samsung QLED QE65Q67R

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam nowego telewizora i trafiłem na tutaj....

Tak jak w temacie co sądzicie o Samsungu Qled QE65Q67R? Z tego co widzę to tegoroczny model i nie znalazłem jeszcze nigdzie recenzji.... Gdzieś mi się obiło o uszy że ma niby 60Hz.... Czy to możliwe skoro ubiegłoroczny model QE65Q6FNA miał 120Hz?

Mój nowy tv ma mieć 65 cali i raczej nastawiam się na Samsunga. Myślałem o UE65NU8042 ale ok 1 tys byłbym w stanie dołożyć.... Czy warto?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.
     Faktycznie ciężko znaleźć jakieś info o QE65Q67RATXXU . Na polskiej stronie producenta nie znajdziemy takiego modelu, ale na stronie samsung.com/uk już tak.
Niestety w specyfikacji producent nie podaje jakie jest rzeczywiste odświeżanie matrycy default_sad.png, ale nie myślę by było mniejsze niż 100 Hz i stawiam na 120 Hz default_wink.png
Jeżeli Ci się nie "pali" to proponował bym się wstrzymać z zakupem tego modelu. na czas konkretniejszych informacji o nim.

Model NU8042 jest bardziej znany i jest to LED TV z odświeżaniem 120 Hz . Znajdziesz o nim sporo informacji i kupisz go z większym spokojem default_smile.png 

Poczytaj o matrycach LED, OLED i QLED, a przede wszystkim o konkretnej w tym modelu, na pewno to pomoże Ci w wyborze. Każda ma swoje wady i zalety, ja akurat preferuję LED default_wink.png
 

Wybór pozostawiam Tobie.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Czy ktoś jeszcze użytkuje qe65q67rat? Mam go od tygodnia. Walczę z ustawieniami pod ps4, i nc+. Ktoś może się podzielić jakie ustawienia się u niego sprawdzają? Ciężko znaleźć jakiekolwiek info od użytkowników tego tv. Czy to jest ten sam model co qe65q65?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, tomek625 napisał:

Witajcie. Czy ktoś jeszcze użytkuje qe65q67rat? Mam go od tygodnia. Walczę z ustawieniami pod ps4, i nc+. Ktoś może się podzielić jakie ustawienia się u niego sprawdzają? Ciężko znaleźć jakiekolwiek info od użytkowników tego tv. Czy to jest ten sam model co qe65q65?

To jest ogólnie model oznaczony jako Q60.  Ostatnia cyfra różni się w zależności od sklepu w którym jest sprzedawany. Media expert ma np Q64, a euro RTV Q67. W gruncie rzeczy jest to ten sam telewizor.

Co do ustawień, to polecam zerknąć tutaj:

https://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/q60-q60r-qled/settings

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...