Skocz do zawartości
Gmeru

Ostatni dzwonek na zakup TV 2018? BezVAT w MediaMarkt

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni dzwonek na zakup TV 2018? BezVAT w MediaMarkt

Już jutro startuje druga tura wyprzedaży w sieci Media Markt. Według reklamy jaką pokazuje firma, będzie można nabyć większość produktów taniej o podatek VAT. A to oznacza ogromne przeceny na telewizory, odtwarzacze Ultra HD Blu-ray czy soundbary. Na co najpewniej będzie warto zwrócić uwagę?

 

Przeczytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już się chyba nie doczekam na sensowną cenę OLED 77C8 :(

Nawet "bez VAT" cena zaporowa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ile chcą w MM za OLED 77C8 bez Vat  ?

Edytowane przez Eleonor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile chcą w MM za OLED 77C8 bez Vat  ?
Aktualna cena minus 23%.
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ciekawie na stronie MM nie wszystkie produkty można nabyć w tej promocji, promocja nie obejmuje B8 O_o za to obejmuje C8 55/65  4471zł/7317zł i pomyśleć , że ja w listopadzie za 55B8 dałem 5950zł ;) no ale akurat 'coś musiałem kupić' po przeprowadzce i nie mogłem za bardzo czekać...

 

Edytowane przez Zykfyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pójdziesz do sklepu to wszystko z tv kupisz bez vat bo taka jest akcja ? Trzeba iść się targować. Ale w tym wypadku brałbym rzeczywiście tylko C8 bo i tak jest bardzo tani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gmeru Trafiłeś w artykule z dwoma modelami. Generalnie poza B8/C8 to straszna bida.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W telewizorach szału nie ma w tej promocji.... W oledach w bardzo dobrej cenie LG seria C8 w 55,65 i 77".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś przez www to są dwa najważniejsze: OLED C8 i Samsung NU8XXX ; ) Kupując jeden czy drugi mamy mega dobry telewizor na lata ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest skreślone więc trzeba samemu się pobawić... dzwonić, pytać ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dopiero wprowadzają nowe ceny, a osoba która to robi nie jest w stanie rozróżnić, które modele są 2018 a które 2019 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majówkę mamy ? Dlatego kto pierwszy ten lepszy ;) Wyjątkowo zły moment dla pracowników. Wyprzedaż trwa do 5 maja więc jeszcze mają czas na porządki ; ) Ale tą 82" to bym brał omg... jak ktoś jeszcze fakturę bierze to ;) kosmiczne ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena za C8 w 65 calach poraża. Taniej już napewno nigdzie nie bydzie. Chyba że za kilka miesięcy jakieś powystawowe szroty....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do niedzieli to już nic nie będzie ? Trochę z tym C8 zaskoczenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei chciałem wziąć 55c8 na raty i zanim przeanalizowali zdolność kredytową, to oczywiście wszystkie modele zniknęły. Dzwoniłem o b8 (którego oficjalnie nie ma bez vatu), ale powiedzieli od razu stanowczo, że b8 nie bierze udziału w promocji. Teraz się zastanawiam czy brać go za 4400 zł czy poczekać na jeszcze jakieś promocje. Specjalnie mi się nie spieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, basket4rap napisał:

Ja z kolei chciałem wziąć 55c8 na raty i zanim przeanalizowali zdolność kredytową, to oczywiście wszystkie modele zniknęły. Dzwoniłem o b8 (którego oficjalnie nie ma bez vatu), ale powiedzieli od razu stanowczo, że b8 nie bierze udziału w promocji. Teraz się zastanawiam czy brać go za 4400 zł czy poczekać na jeszcze jakieś promocje. Specjalnie mi się nie spieszy.

W MediaExpert C8 jest dostępny w promocji też dzisiaj, trochę drożej, ale może pasuje Ci rozważyć:

https://www.mediaexpert.pl/telewizory/telewizor-lg-oled55c8pla,id-1100757

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Fjubens napisał:

W MediaExpert C8 jest dostępny w promocji też dzisiaj, trochę drożej, ale może pasuje Ci rozważyć:

https://www.mediaexpert.pl/telewizory/telewizor-lg-oled55c8pla,id-1100757

Też już chyba nie ma, bo jak klikam "dodaj do koszyka", to wyskakuje "Brak wymaganej ilości produktu w magazynie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, chmiel2k napisał:
10 godzin temu, Eleonor napisał:
Ile chcą w MM za OLED 77C8 bez Vat  ?

Aktualna cena minus 23%.

dokładnie minus 18,6% ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
22 minuty temu, basket4rap napisał:

Też już chyba nie ma, bo jak klikam "dodaj do koszyka", to wyskakuje "Brak wymaganej ilości produktu w magazynie".

Jest teraz, ale tylko odbiór osobisty, a u mnie odpada bo nie mam jak go pionowo przewieźć.

Edytowane przez basket4rap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, basket4rap napisał:

Ja z kolei chciałem wziąć 55c8 na raty i zanim przeanalizowali zdolność kredytową, to oczywiście wszystkie modele zniknęły. Dzwoniłem o b8 (którego oficjalnie nie ma bez vatu), ale powiedzieli od razu stanowczo, że b8 nie bierze udziału w promocji. Teraz się zastanawiam czy brać go za 4400 zł czy poczekać na jeszcze jakieś promocje. Specjalnie mi się nie spieszy.

Poczekaj do końca maja. Euro i Media Expert też jakieś wyprzedaże zrobią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Waldo94 napisał:

Poczekaj do końca maja. Euro i Media Expert też jakieś wyprzedaże zrobią.

Właśnie tak chyba zrobię. Jak nie będzie czegokolwiek ciekawego, to kupię b8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, basket4rap napisał:

Właśnie tak chyba zrobię. Jak nie będzie czegokolwiek ciekawego, to kupię b8.

A jednak coś w media expert zaktualizowali i udało mi się tam kupić na odległość c8 za te 4700 z kawałkiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...