Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panasonic DP-UB450 - znamy cenę odtwarzacza 4K

Na forum HDTVPolska pojawiła się informacja o pojawieniu się w sprzedaży najnowszego odtwarzacza 4K Ultra HD Blu-ray od Panasonic, który niedawno przedpremierowo dla Was testowaliśmy. Chodzi o model DP-UB450. Na ile został wyceniony najnowszy produkt japońskiego producenta i czy rzeczywiście jest niedrogi tak jak było to wcześniej zapowiadane?

 

Przeczytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdurna cena. O wiele bardziej opłaca się kupić Xbox One S za 800 zł. Konsola posiada dodatkowo masę fajnych aplikacji, no i można pograć :) Za taki odtwarzacz sensowna cena to 400 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

image.gif.995ca070902eadd18ce733ead883f071.gifNie jest wcale bzdurna, Xbox One S jako odtwarzacz UHD nadaje sie dosc słabo, jest za głosny, do tego oferuje gorszą jakość obrazu, brakuje mu tez 2 portu HDMI, nie ma tez HDR10+, znacznie wyzszy pobór itd itd.

posluchaj sobie o Xbox One S jako odtwarzaczu UHD.

 

Edytowane przez PeterMac
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, ifeelveryblah1 napisał:

Bzdurna cena. O wiele bardziej opłaca się kupić Xbox One S za 800 zł. Konsola posiada dodatkowo masę fajnych aplikacji, no i można pograć :) Za taki odtwarzacz sensowna cena to 400 zł.

Niestety Xboxa na ten moment nie ma kilku funkcji jak np. HDR10+. Zresztą wyżej PeterMac też Ci wypisał kilka rzeczy. Chociaż akurat z jakością obrazu to jest kwestia dyskusyjna. Ale tutaj chodzi o funkcje. Dodatkowo zaraz wyjdzie model 150 i pewnie będzie gdzieś tyle kosztować. Xbox super bo zawsze się to dostaje. Tylko po co komu wersja S... jak jesteś fanem 4K to nie kupisz biednej Eski ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Sony też podobno wcale cichy nie jest. 

Mam XOX i jako odtwarzacz jest ok - jakość obrazu mnie zadowala bo też nie mam jakiegoś najlepszego modelu tv - choć wiadomo, że to nie to samo co dedykowane urządzenie z lepszym interfejsem. Myślałem aby kupić Panasonic UB820 ale kupię dopiero taki odtwarzacz który pozwala na dodanie napisów bo nie każdy film jaki posiadam na BD UHD je ma.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się musisz pospieszyć, bo oppo już przestali produkować ale jeszcze sprzedają.
Innych z taką funkcją nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
6 godzin temu, LV426 napisał:

Ten Sony też podobno wcale cichy nie jest. 

Mam XOX i jako odtwarzacz jest ok - jakość obrazu mnie zadowala bo też nie mam jakiegoś najlepszego modelu tv - choć wiadomo, że to nie to samo co dedykowane urządzenie z lepszym interfejsem. Myślałem aby kupić Panasonic UB820 ale kupię dopiero taki odtwarzacz który pozwala na dodanie napisów bo nie każdy film jaki posiadam na BD UHD je ma.

Jest cichy, miedzy np. XOS a tym Sony to jest przepaść w kwesti hałasu.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.05.2019 o 12:37, Gmeru napisał:

Niestety Xboxa na ten moment nie ma kilku funkcji jak np. HDR10+. Zresztą wyżej PeterMac też Ci wypisał kilka rzeczy. Chociaż akurat z jakością obrazu to jest kwestia dyskusyjna. Ale tutaj chodzi o funkcje. Dodatkowo zaraz wyjdzie model 150 i pewnie będzie gdzieś tyle kosztować. Xbox super bo zawsze się to dostaje. Tylko po co komu wersja S... jak jesteś fanem 4K to nie kupisz biednej Eski ?

Myślałem, że S-ka odtwarza filmy w 4K :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.05.2019 o 12:04, PeterMac napisał:

(...) Xbox One S jako odtwarzacz UHD nadaje sie dosc słabo, jest za głosny, do tego oferuje gorszą jakość obrazu (...)

Możesz uzasadnić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chodzi i błędne kodowanie kolorów, no chyba ze Microsoft cos tam poprawił w tym temacie.

 

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten film jest od bardzo dawna nieaktualny. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.05.2019 o 20:39, PeterMac napisał:

Jest cichy, miedzy np. XOS a tym Sony to jest przepaść w kwesti hałasu.

ale co w XB1S jest głośne? sam napęd z płytą?

już go sprzedałem ale mi wydawał się prawie bezgłośny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dla jednego bedzie prawie bezgłośny dla innej osoby za głośny, zalezy, słychać wentylator, tym bardziej jak konsola stoi gdzies na wierzchu na szafce, napęd tez nie jest zbyt cichy, Sony X700 jest o wiele cichszy. Gdyby XB1S był takim znakomitym playerem UHD to stacjonarki by nie miały racji bytu.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...