Skocz do zawartości
M4TEJKO

Jaki model TV 55"-65" do gier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, od listopada ubiegłego roku jestem posiadaczem Philips 55PUS7303/12 na matrycy IPS. Telewizor służy głównie jako monitor do komputera (gry) lub oglądania filmów. Telewizji nie oglądam. Od telewizora siedzę w odległości 2,5m. i jak wspomniałem wcześniej używam go głównie do gier oraz oglądania filmów. Na chwilę obecną zastanawiam się nad wersją 65" i tu pojawia się dylemat, który model wybrać.  Zastanawiam się pomiędzy 65PUS6703, 65PUS7303/12 lub 55PUS8303 albo 55PUS7803. Czy pomiędzy 65PUS6703 a 65PUS7303 jest odczuwalna duża różnica w jakości obrazu? Czy warto jest dopłacać do 120Hz? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie od dziś wiadomo że najlepsze tv do gier to Samsungi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, jednakże potrzebuję TV z Ambilight, gdyż mam cały system HUE podpięty pod TV. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, M4TEJKO napisał:

Czy warto jest dopłacać do 120Hz? 

Jeżeli głównie grasz, to 120 Hz nie jest Ci potrzebne. Strzelam że żaden z wymienionych przez Ciebie Philipsów nie daje możliwości wybrania 120 Hz jako odświeżania na PC (oczywiście tylko w FullHD, bo do 4K potrzeba HDMI 2.1) i nie masz kompa który jest na tyle mocny aby generować 120 klatek. 

Bardziej bym się skupił na Twoim miejscu na input lagu i jakości obrazu, kontraście, kolorach itp. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem ofertę na 75NU8002. Czy według Ciebie sprawdzi się on? Jeśli miałbyś wybierać wśród Philipsów i tego Samsunga, to który model jest najlepszy w stosunku cena/jakość? Pytam, gdyż nie chciałbym popełnić żadnego błędu przy wyborze TV. Rozumiem zatem też, że tak naprawdę tych 120Hz nie wykorzystam? 

 

Edytowane przez M4TEJKO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz do wyboru te trzy Philipsy to ten drugi okaże się najlepszy. Aczkolwiek pewnie jeszcze dostaniesz propozycje na inne marki ze strony forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...