Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Robert Wyczółkowski napisał:

Dziwi mnie to, że teraz w Euro RTV 65B7 jest droższe od 65B8 o 100 zł a 65B6 jest droższy o 1760 zł od 65B8!? Starsze modele droższe od nowszego? Dziwna polityka cenowa. Choć jakoś mnie to łechta bo akurat posiadam 65B7 ?

 

Dali taką cene żeby nikt tego nie kupił. To egzemplarze które są od ponad roku na ekspozycjach z bardzo zużytymi matrycami. Trafią do utylizacji za jakiś czas albo z nowymi matrycami zostaną sprzedane jak "refurby".

Edytowane przez Waldo94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ok miesiąc mają wchodzić modele 2019, do tego czasu trzeba obserwować, pytać. Na prawdę warto dopłacić do c8? 65b8 można dostać za 6500 a c8 to 8999.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, bcpl napisał:

Za ok miesiąc mają wchodzić modele 2019, do tego czasu trzeba obserwować, pytać. Na prawdę warto dopłacić do c8? 65b8 można dostać za 6500 a c8 to 8999.

To jest 2.5 tys zł różnicy. Moim zdaniem absolutnie nie warto dopłacać do C8 takiej kwoty. C8 ma względem B8 funkcję łagodnej gradacji (która działa tak sobie) i trochę lepszy procek, sprawiający że menu i wyszukiwanie głosowe odrobinę szybciej chodzi, no i jest w stanie wyświetlać treści HDR w 4K@120 Hz z aplikacji (nie ma takich i na 99% nigdy nie będzie). B8 umie tylko HDR w 4K@60Hz.

Te różnice są naprawdę minimalne, większość ludzi tego nie zauważy, a 2.5 tys piechotą nie chodzi...

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej widzę za 7000 

2 godziny temu, bcpl napisał:

Za ok miesiąc mają wchodzić modele 2019, do tego czasu trzeba obserwować, pytać. Na prawdę warto dopłacić do c8? 65b8 można dostać za 6500 a c8 to 8999.

Gdzie widziałes ze 6500 ? najtaniej za 7000 widze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, efel napisał:

To jest 2.5 tys zł różnicy. Moim zdaniem absolutnie nie warto dopłacać do C8 takiej kwoty. C8 ma względem B8 funkcję łagodnej gradacji (która działa tak sobie) i trochę lepszy procek, sprawiający że menu i wyszukiwanie głosowe odrobinę szybciej chodzi, no i jest w stanie wyświetlać treści HDR w 4K@120 Hz z aplikacji (nie ma takich i na 99% nigdy nie będzie). B8 umie tylko HDR w 4K@60Hz.

Te różnice są naprawdę minimalne, większość ludzi tego nie zauważy, a 2.5 tys piechotą nie chodzi...

Na rtings faktyxznie roznice sa minimalne. Natomiast tvtest twierdzi ze roznica jest duza na korzyść c8. W ogole c8 co ciekawe jest wyżej oceniony niż e8 na rtings.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie obecnie można najtaniej kupić 65C8, mam jeszcze jedno pytanie: Czy LG sprzedaje przedłużenie gwarancji tak jak Samsung czy Sony?

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, boywrc napisał:

Gdzie obecnie można najtaniej kupić 65C8, mam jeszcze jedno pytanie: Czy LG sprzedaje przedłużenie gwarancji tak jak Samsung czy Sony?

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
 

Najtaniej w kilku małych sklepach na allegro ~8200zł. Z tego co wiem to nie sprzedaje.

  • Plusik 1
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2019 o 15:14, xelos80 napisał:

Jeszcze przed promocja w MM pytałem się za ile kolega z konkurencyjnego forum sprzedaje c8 i wtedy miał już za 7999. Nie wiem czy cena podskoczyla u niego od tego czasu czy jest dalej ta sama. Dodatkowo dochodziła kalibracja, chociaż nie wiem czy taka prawdziwa czy może ustawiam po prostu dla każdego egzemplarza te same wartości. Nie wiem czy chce ryzykować kupno z innego miasta bo są problemy ze zwrotami. Kurierzy niechętnie biorą takie przesyłki podobno.

Ta kalibrację wysyła na e-mail ? sadze ze jest nic nie warta mam ja jakby ktos chciał 

Edytowane przez Filipson89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra cena na b8 w neonet. chyba 6640 wychodzi czyli tanio. Pytanie czy jest nowy czy z ekspozycji bo dostawa za 3-7 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, xelos80 napisał:

W mediamarkt właśnie kupiłem za 7300

Graty. Super Cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta kalibrację wysyła na e-mail sadze ze jest nic nie warta mam ja jakby ktos chciał 

Hej jeśli masz ta kalibracje to chętnie użyje. Może będzie lepiej niż z fabryki. Później sobie zamówię profesjonalną. Xelos80@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filipson89 ja też poprosze bo jestem na kalibracje umówiony na koniec maja. Dziękuje

Adres email wysłałem ci na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobra cena na b8 w neonet. chyba 6640 wychodzi czyli tanio. Pytanie czy jest nowy czy z ekspozycji bo dostawa za 3-7 dni.
3-7 dni najczęściej oznacza wysyłkę z zasobów sklepowych. Jeśli salon ma więcej niż jedną sztukę - wyśle tą, której nie trzeba pakować. Jeśli ma jedną - spakują z ekspozycji. Ale w NN na ekspozycji jest uruchomione demo producenta, na dodatek przedstawiciele LG przy każdej wizycie starają się włączyć czyszczenie ekranu.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem że biel w oledach pod kątem wpada w zieleń/niebieski. Czy to prawda? Zrobiłem test na białej planszy i mam właśnie tak że na wprost witaj ma w miarę biały kolor ale po bokach widzę odcień niebieskiego.

spacer.png

spacer.png

spacer.png

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...