Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chce kupić lg65c8, ale mam wrażenie że już zostają sprzedawane ostatnie sztuki. W MM czy euro w internetowym sklepie już nie mają, tylko w stacjonarnych. Zakładam że wyprzedają już tylko zwroty i powystawowe. Z waszego doświadczenia uważacie że warto jeszcze kupować ten model, czy już lepiej nie ryzykować potencjalnych problemów z większą szansa na trafienie wadliwego matrycy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przez ok miesiąc możesz dostać nowy egzemplarz, ale musisz sie śpieszyć bo to udany model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko gdzie? Duże sieci mają już tylko w sklepach. Więc wolę ich nie ryzykować. Mogę zamówić w sklepach internetowych ale potem są problemy z ewentualnym zwrotem. Jest tutaj temat o tym jak ciężko znaleźć kuriera który przyjmie za rozsądne pieniądze taka paczkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko gdzie? Duże sieci mają już tylko w sklepach. Więc wolę ich nie ryzykować. Mogę zamówić w sklepach internetowych ale potem są problemy z ewentualnym zwrotem. Jest tutaj temat o tym jak ciężko znaleźć kuriera który przyjmie za rozsądne pieniądze taka paczkę.

Kupujesz przez internet w MM i w razie czego oddajesz go osobiście w każdym MM w Polsce.

359bed1426f6e5c32bf76e73f158e4bd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie da... Litości

Dostępny wysyłka z magazynu w 24 h więc jest i to w promocji za 9 tysięcy

https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/telewizor-lg-oled65c8pla?gclsrc=aw.ds&&gclid=CjwKCAjwzPXlBRAjEiwAj_XTEQTILdkAONeuhRx0rzwiKMLzuQt1zefA_H4bU_vFg3Er52QA2e9cnBoC6RkQAvD_BwE

Edytowane przez darekgra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W RTV Euro i Media Expert też ich jeszcze dużo mają, tylko że są na sklepach i nie są to bynajmniej modele ekspozycyjne. Prawda @darekgra widziałeś u ciebie w Olsztynie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam są sztuki na wystawach przeważnie każdy sklep to jedna sztuka na półce, ale większość to nigdy nie rozpakowane w kartonach na magazynach wewnętrznych lokalnych sklepów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie dzięki za info bo jeszcze niedawno nie było. Może wyprzedali magazyn po promocji z vatem i teraz nowa partia przyszła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, xelos80 napisał:


W sumie dzięki za info bo jeszcze niedawno nie było. Może wyprzedali magazyn po promocji z vatem i teraz nowa partia przyszła.

Czas dostawy 3 dni robocze więc z magazynu centralnego to nie jest. Wysyłają z tych egzemplarzy które mają jeszcze na sklepach.

Edytowane przez Waldo94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze ostatnie pytanie. Jak najlepiej rozpoznać czy tv jest z nieotwartego pudła czy jest po prostu ładnie zapakowane spowrotem? Są jakieś plomby/ naklejki na które zwrócić uwagę na pudle? Może o głupoty pytam ale ostatnio kupowałem tv 5 lat temu i to za 3tys teraz bezie 3 razy droższy i nie chce wciac się na jakąś minę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę przegapiłeś kolego czas na kupno ja kupiłem 65c8 nówkę za 7800 w mm dwa tygodnie temu gdzieś teraz o 1tys więcej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zacząłem rozważać narazie zakup 55 cali b8. Jest dosłownie o połowę tańszy. A za rok czy 2 pomyśleć o modelu 65 cali lub wyższej. Wolałbym 65 c8 cali ale 4500 a 9000 robi różnicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak ja miałem philipsa 55oled803 który padł po 2 godzinach ambilight sprawiał ze tv wydawał się większy ,wymieniłem go na lg55c8 i wydawał się jakiś taki mały i zwyczajny . Po tygodniu wymieniłem na 65c8 no i ten rozmiar już robi efekt wow przy oglądaniu. Może jeszcze ceny spadną spróbuj w sklepie się potargować mi na philipsie opuścili 600 zł za nowy nie jakiś wystawowy. 

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Filipson89 napisał:

Powiem tak ja miałem philipsa 55oled803 który padł po 2 godzinach ambilightten rozmiar już robi efekt wow przy oglądaniu. Może jeszcze ceny spadną spróbuj w sklepie się potargować mi na philipsie opuścili 600 zł za nowy nie jakiś wystawowy. 

Serio, po 2 godzinach !???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak resetował się cały czas nie chciał się uruchomić trzeba było odłączyć na dłużej z zasilania . Ktos na forum pisał ze philips produkuje tv w wątpliwej jakości .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Filipson89 napisał:

Tak resetował się cały czas nie chciał się uruchomić trzeba było odłączyć na dłużej z zasilania . Ktos na forum pisał ze philips produkuje tv w wątpliwej jakości . 

Ja to pisałem. Dużo bubli wychodzi z ich montowni w Gorzowie Wlkp i jak widzisz sam miałeś tego przykład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No lipa z tym philipsem a jak zaduzo  razy użyłeś pilota to tez mulil się strasznie

Edytowane przez Filipson89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W oledach LG są problemy z matrycami, ale to bardziej przez ilość, gdyż produkują ich bardzo dużo, a bedą jeszcze wiecej. TPV tyle nie produkuje, a różne kwiatki sie zdarzają. Ogólnie staramy sie odradzać Philipsy na tym forum w przeciwieństwie do drugiego forum i osobnika o nicku "Kiki".

Edytowane przez Waldo94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem swój egzemplarz słownie półtora tygodnia temu w https://www.audiocolor.pl/. Jeszcze nie rozpakowałem no ale nie wygląda na zapakowany z powrotem.

Co do ceny to wspomniałem o tej promocji w MM co była (aczkolwiek nie pamiętałem ceny i powiedziałem że tam było 7999) i spytałem czy zejdą do 7800. Stwierdzili że mogą wyrównać do 7999 i za tyle też kupiłem od nich.

Nie mam pojęcia czy dalej mają egzamplarze i czy dalej są chętni zbić nieco cenę, ale zawsze coś.

 

Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przed promocja w MM pytałem się za ile kolega z konkurencyjnego forum sprzedaje c8 i wtedy miał już za 7999. Nie wiem czy cena podskoczyla u niego od tego czasu czy jest dalej ta sama. Dodatkowo dochodziła kalibracja, chociaż nie wiem czy taka prawdziwa czy może ustawiam po prostu dla każdego egzemplarza te same wartości. Nie wiem czy chce ryzykować kupno z innego miasta bo są problemy ze zwrotami. Kurierzy niechętnie biorą takie przesyłki podobno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Filipson89 napisał:

Trochę przegapiłeś kolego czas na kupno ja kupiłem 65c8 nówkę za 7800 w mm dwa tygodnie temu gdzieś teraz o 1tys więcej 

3-4 tyg. temu 65" ( ale chyba B8 ) były w Euro RTV po 6500 zł ale tylko przez kilka dni ?

Edytowane przez Robert Wyczółkowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie to, że teraz w Euro RTV 65B7 jest droższe od 65B8 o 100 zł a 65B6 jest droższy o 1760 zł od 65B8!? Starsze modele droższe od nowszego? Dziwna polityka cenowa. Choć jakoś mnie to łechta bo akurat posiadam 65B7 ?

 

Edytowane przez Robert Wyczółkowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...