Skocz do zawartości
dream4you

Aktualizacja Firmware ręcznie

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie - jestem ciekaw czy ktoś z WAS próbował wgrać nowszy soft do swojego TV - np. ja mam UF950 czyli 2015 rok - a wgrac nowszy od modeli UH z roku 2016 lub jeszcze lepiej od SJ z 2017 - wówczas webOS jest 3,5 

 

Pytanko czy to zadziała - czy TV będzie działał w miarę poprawnie czy nie  będzie wariował lub co gorsza w ogóle się już nie podniesie 

 

i ewentualnie jak cofnąć do starszej wersji w razie kłopotów ?

 

Ja mam UF950 webOS 3.0 i niestety już nie działa aplikacja PLAYER ( ta nowa ) a ma sporo rzeczy .....stąd mój pomysł na próbę wgrania nowego softu ręcznie bo automatycznie wiadomo nie pójdzie, przy dużej zgodności modeli - rok 2015-2016 możliwa niewielka zmiana sprzętowa - soft powinien się przyjąć - teoria ?

 

Edytowane przez dream4you

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, to ten model 65uf950v - muszę zobaczyć co mam w domu wgrane standardowo, bo być może ta własnie wersja już tam jest zaktualizowana z automatu

- gdyby się tak okazało że mam starszy to wiadomo wgram ten 04.05.85 ale jeśli się okaże że taki już jest wgrany ( czyli IPLA, Player kiepsko już działają )  to chętnie być "na siłę" wgrał coś nowszego - pytanie czy załapie i czy się wgra i czy będzie działało ( taki które teoretycznie jest do nowszego modelu ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Sprawdź to co podałem. Bywa tak, że z automatu nie aktualizuje się. Wtedy z pena.

Nie sądzę, aby udało się "wcisnąć" soft od innego modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok sprawdzę i  jutro dam znać - jako ciekawostka ( gorzej jak się zdecyduję na wgranie  soft  od innego modelu i jednak pójdzie i  się uwali .... ) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie chwyta softa z innych modeli a co do dedykowanego, mam najnowszy .85 i niestety nowy player tvn się nie odpala ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...