Skocz do zawartości
Kreyzyz

Telewizor do grania, LG OLED czy LCD Sony

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sadzilem że rozpętam taka aktywna dyskusje. Właśnie znajduje się w media i żadnego sprotu z yt na B8 i C8 nie da się oglądać niezależnie od wybranego trybu, czy to normal czy kinowy. Jakieś sugestie jak ustawić tv żeby tego uniknąć?

 

Edit. Wyłączyłem true motion I działałsuper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2019 o 18:10, Damian gurazda napisał:

Nie odtwarza mi na iPadzie ? 

Ok już pobieram sobie na tel i zobacze zaraz jak to wyglada , spoko siatka może tez być ważne żeby był mały obiekt który się szybko rusza

 

Akurat widze , ze tutaj piłka jest dość duża  ale ładnie sobie to skonfigurowałeś w 37 sekundzie w momencie uderzenia piłka jest potem jej nie ma ., mi się nie chciało aż tak grzebać w ustawieniach i zwróciłem telewizor do sklepu 

 

Obejrzyj sobie od 35 do 40 sekundy o to mi chodzi , w piłce jest to jeszcze bardziej widoczne przy wykopach 

Nie bardzo wiem, o czym piszesz: "ale ładnie sobie to skonfigurowałeś". Film pochodzi z nowego, jeszcze nie ustawianego 55B8.

Troszkę skłamałem - są wyłączone wszelkie ulepszacze obrazu i oczywiście nieaktywne trumotion, czy jak się  to badziewie inaczej nazywa;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Barnaba napisał:

Nie bardzo wiem, o czym piszesz: "ale ładnie sobie to skonfigurowałeś". Film pochodzi z nowego, jeszcze nie ustawianego 55B8.

Troszkę skłamałem - są wyłączone wszelkie ulepszacze obrazu i oczywiście nieaktywne trumotion, czy jak się  to badziewie inaczej nazywa;)

o tym wlasnie pisze , bo to jest konfiguracja , akurat na moim modelu po wyłączeniu truemotion nadal występowal efekt klatkażu , spoko nie ma co roztrząsać tematu ja telewizor zakupiłem Ty tez najwazniejsze to byc zadowolonym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...