Skocz do zawartości
Gmeru

Testy TV Sharp 2019 | ZAPOWIEDŹ | Ogromne przekątne w przystępnej cenie

Rekomendowane odpowiedzi

Testy TV Sharp 2019 | ZAPOWIEDŹ | Ogromne przekątne w przystępnej cenie

Po wielu pytaniach z waszej strony na temat aktualnie dostępnych telewizorów marki Sharp, postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej tym niezwykle ciekawie zapowiadającym się produktom. Na początek naszą uwagę przykuły dwie serie dostępne od lutego tego roku, które mogą być naprawdę ciekawą alternatywą do innych marek dostępnych na rynku. Wszystko ze względu na ogromne przekątne w wyjątkowo przystępnych cenach. Będą to LC-70UI7652E oraz LC-60UI9362E. Czego możemy się spodziewać?

 

Przeczytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak wypada ten powrot Sharpa...Czekam na testy, szczegolnie tych tanszych modeli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi 70" za 4500zl. Mam plazme panasa st50 50" i jest juz troche za mała. Najchetniej bym zmienil na oled 65" ale jest za drogi ...cos do 5000zl szukam w 65-70". Tylko do ps4 pro 70% i netflixa 30%. Telewizji nie mam wcale zadnej, nawet naziemnej. Myslalem o Samsungu RU8xxx ale zobaczymy jak ten sharp 70" za 4500zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Ci mogę w ciemno napisać, że plazmy Ci nie zastąpi. Składaj na oleda ? Chyba, że nie masz dużych wymagań co do czerni po ST50.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam, za raz nie zastąpi :P Montujesz na ścianie za telewizorem 2 świetlówki Philipsa MASTER TL5 HE 35W/865 i masz czerń jest jak ta lala :D I nie ma problemu z podświetlaniem (nierównomierności nie widać). I kontrasty pięknie wyglądają ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gmeru chyba poczekam jeszcze z rok jak wyjdzie ps5 i wtedy zrobie przesiadke na oled 65 od lg. Czern w st50 dla mnie bardzo dobra? zastanawiam sie jak sie ma do takiego nu8xxx bo w sklepie to sie nie oceni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Majzeros napisał:

@Gmeru chyba poczekam jeszcze z rok jak wyjdzie ps5 i wtedy zrobie przesiadke na oled 65 od lg. Czern w st50 dla mnie bardzo dobra? zastanawiam sie jak sie ma do takiego nu8xxx bo w sklepie to sie nie oceni.

poczekaj na OLEDa dobrze Ci radze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przesiadce z plazmy na LCD topowy fald największa wada to podświetlenie. Dlatego najlepiej z plazmy iść w oled

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem bardzo ciekaw jak wypadnie ta lepsza 60ka w 100% Netflixowym wieczorny zastosowaniu z przystawką systemową typu mibox. Cenowo to już jest petarda. Taki zostaw  może okazać się przepisem niezłe kino . Czekam na test z niecierpliwością. 

Dnia 8.04.2019 o 01:56, Frog_PL napisał:

Jestem jak wypada ten powrot Sharpa...Czekam na testy, szczegolnie tych tanszych modeli...

 

Edytowane przez Michał Zarzycki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również czekam z niecierpliwością na test, zwłaszcza modelu z podświetlaniem tylnym - ciekawe jak będzie się sprawował w porównaniu z samsungiem 65nu800, który to ma podświetlanie krawędziowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy można się spodziewać publikacji testu Sharp-ów? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba testów nie będzie, pewnie kiepsko wypadły i Umc zabroniło publikować... 

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No bodaj w grudniu, był też obiecywany test JVC RS-3000...

A może JVC stwierdziło, że nie warto je produkować, skoro 8K już się pomału dobija...

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życie weryfikuje na bieżąco co jest ważne i ważniejsze. Sharpy i JVC są w zamrażalniku. Sharpy zaraz odmrożę. JVC nie wiem kiedy. Niestety ale dużo nowości i ważniejszych spraw dla dużo większej publiki... JVC ogromna nisza... ale do tego też wrócimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można wiedzieć kiedy się można spodziewać testów tych Sharpow? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...