Skocz do zawartości
  • 0
Piotr Michalski

Xbox One X FreeSync Q6 55 cali i Pioneer VSX-832

Pytanie

Q6Witam,

postanowiła zmienić cały sprzęt w domu i oczywiście jak to bywa między audio-wideo nie do końca a wszystko musi współpracować w 100%.

 

Mam kilka pytan:

1. Czy opcja TV, która przypadła mi do gustu i chyba jest najlepsza do gier??? ActiveSync i dostępna w Samsungu Q6 przejdzie przez amplituner Pioneer VSX-832? Niestety nie widzę jej, a jest tylko jak jest bezpośrednio podłączona konsola do tv.. ? czy mam nad czym ubolewac?

2. Co może być nie tak skoro po podłączeniu amplituner do tv przez hdmi ARC nie widać tego i wciąż nie mogę sterować pilotem od tv amplitunera? Wcześniej działało i tak samo jest na jednym i drugim kablu hdmi. Czy zakup jeszcze drozszego pomoże?

3. Tryb gry orzez amplituner już nie znajduje mi auto, tylko włączony albo wyłączony. Chyba na auto obraz był lepiej dostrajany przez TV.

 

Wdzięczny za info i z checia rozpocznie ten temat, bo sprzęt jest sporo wart w sumie, a zawsze coś nie jest w pełni kompatybilne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

Nic nie pomoże mam to samo Q9fn i xbox one x freesync nie działa jak przeprowadzę hdmi przez amplituner onkyo 686 bynajmniej nie pokazuje na ekranie.Działa game auto mition plus.

Przed chwilą, Quantameki 1991 napisał:

Nic nie pomoże mam to samo Q9fn i xbox one x freesync nie działa jak przeprowadzę hdmi przez amplituner onkyo 686 bynajmniej nie pokazuje na ekranie.Działa game auto mition plus.

Chyba że kupisz w przyszłości amplituner z

Earc.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dzięki za odpowiedź. To samo się dowiedziałem z for zagranicznych. Ciekawe, że auto game może działa u Ciebie, bo u mnie nie. 

Czy dodawales Xboxa do urządzeń wraz z amplitunerem, czy bezpośrednio? Chodzi o ustawienia pilota i ARC? 

Tutaj wydaje mi się, że to kwestia aktualizacji. Open Source firmware powinien zadziałać, tylko czy Onkyo, Pioneer na to pozwolą.  Strasznie słaba opcja ARC jest praktycznie bezużyteczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hej,

W załączniku kilka informacji i moim zdaniem jest to programowe powtarzanie produktu lub też brak wsparcia dla nowych rozwiązań gdzie obiecano standard hdcp 2.2, ale już aktualizację tego nie zapewniają.

http://jp.pioneer-audiovisual.com/manual/sup/upd/earc_pio.pdf

proszę.sprawdzoc w załączniku, że.Pioneer dal wsparcie dla eARC dwóm wysokim na półce modelom, ale już nie VSX 832. 

Teraz oprogramowanie Poneer dla wzmacniaczy i ampitunerow jest open Source, wiec zglaszam się z prośbą i może również petycją o aktualizacje dla starszych modeli z hdcp 2.2.

Kts również chętny?

Screenshot_20190426-014305_Chrome.jpg

VSX-832.pdf hdmi_4k_pio.pdf earc_pio.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam, z chęcią dowiem się więcej o możliwościach. Może ktoś wie który Pioneer albo amplituner uciagnal free sync po hdmi? Do kogo mam wysłać info? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
W dniu 20.01.2020 o 21:52, Piotr Michalski napisał:

Witam, z chęcią dowiem się więcej o możliwościach. Może ktoś wie który Pioneer albo amplituner uciagnal free sync po hdmi? Do kogo mam wysłać info? ;)

Udało się rozwiązać problem? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...