Skocz do zawartości
Gmeru

Dni bez VAT w Media Markt. Bardzo niskie ceny na telewizory!

Rekomendowane odpowiedzi

Dni bez VAT w Media Markt. Bardzo niskie ceny na telewizory!

Wiosna to idealny moment na zakup nowego telewizora. Wszystko ze względu na kończącą się sprzedaż bardzo dobrych modeli telewizorów 2018/2019 oraz wejście nowych, które często startują z dużo wyższymi cenami. Jak do tego dojdzie dodatkowa promocja ze strony sklepu to robi się bardzo ciekawie. Właśnie dzisiaj mamy taki przykład. Media Markt prowadzi sprzedaż RTV bez VAT a to oznacza wyjątkowo niskie ceny na telewizory oraz produkty audio. Co ciekawego można kupić?

 

Przeczytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Euro wyrównuje te ceny w MM jak coś, jeśli komuś wygodniej tam kupić, mają też promocję na raty przy kilku produktach, przy czym nie zachęcam jakoś specjalnie do zakupów w Euro, zwłaszcza na miejscu lub przez rezerwację w sklepie, bo można generalnie zapomnieć o zwrocie towaru w takiej sytuacji, jeśli przedmiot jednak z jakiegoś względu nie przypasuje.

Np. OLED B8 55" MediaMarkt:
https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/telewizor-lg-oled55b8pla?querystring=b8 55 oled - 4389.43 zł

Euro RTV AGD:
https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/lg-oled55b8.bhtml - 4389 zł

+

https://www.euro.com.pl/si_upload/gfx/2019/03_01_ratalna/regulamin.pdf

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, czy takie niskie - oled 77" kosztuje nadal 30kzł :( 

  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jak chcesz duży w dobrej cenie to tylko LCD ;) Tutaj nic się nie zmieniło i nic się nie zmieni w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gmeru napisał:

Bo jak chcesz duży w dobrej cenie to tylko LCD ;) Tutaj nic się nie zmieniło i nic się nie zmieni w tym roku.

Tylko dlaczego Niemcy mogą go (OLED77) kupić o 10 tys mniej? LCD już duży miałem, nie chcę powtórki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świat od zawsze jest dla nas niesprawiedliwy ;-))))). Zawsze mamy źle i drożej niż inni. To jak z filmami i innymi produktami. Pewnie za mało kupujemy i takie błędne koło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy czas na zakup telewizora lineupu 2018.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmeru, ja już skorzystałem z "promocji" i kupiłem 2 tygodnie temu Panasonic 75FX780E w MM za 8069zl, śmieszna cena bo u konkurencji ten TV nadal stoi 10999zł. Zdecydowałem sie na zakup tego TV dzięki waszej recenzji/testowi. Telewizor petarda także wielkie dzięki Gmeru robisz super robote !!!

Edytowane przez Begess
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FZ800 55"  jest w obniżonej cenie  5689 PLN Ciekaw jestem czy poprawili Andka i działa już znośnie i jak się ma sprawa z dźwiękiem w porównaniu z LG 55 B8 za 4389 PLN W ten weekend wezmę któryś z tych dwóch TV korzystając  z promo bez vat i się mocno zastanawiam czy warto dokładać do Panasonic. To będzie tv do sypialni wyłącznie streeming Netflix i Hbo. Zakładam że jakość obrazu pomiędzy tymi modelami jest w rzeczywistosci marginalna . Jakieś sugestie , chętnie się zapoznam .Pozdr MZ

Edytowane przez Michał Zarzycki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fz800 nie jest na szczęście na androidzie.

Panasonic ma swój system.

Różnica w jakości obrazu jest marginalna lecz ze wskazaniem na korzyść fz800, chociaż po ostatniej nieudanej aktualizacji w LG ta różnica się trochę powiększa.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gmeru napisał:

Świat od zawsze jest dla nas niesprawiedliwy ;-))))). Zawsze mamy źle i drożej niż inni. To jak z filmami i innymi produktami. Pewnie za mało kupujemy i takie błędne koło.

I dla nas jednak trochę słoneczko zaświeciło ;)

Dałem się namówić na tego OLED 55 B8 i będzie zamiana wysłużonej plazmy w pokoju gościnnym.

CCC, czyli poniżej 4 kzł (jakieś darmowe raty wyszły) :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Fjubens napisał:

Euro wyrównuje te ceny w MM jak coś, jeśli komuś wygodniej tam kupić, mają też promocję na raty przy kilku produktach, przy czym nie zachęcam jakoś specjalnie do zakupów w Euro, zwłaszcza na miejscu lub przez rezerwację w sklepie, bo można generalnie zapomnieć o zwrocie towaru w takiej sytuacji, jeśli przedmiot jednak z jakiegoś względu nie przypasuje.

Np. OLED B8 55" MediaMarkt:
https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/telewizor-lg-oled55b8pla?querystring=b8 55 oled - 4389.43 zł

Euro RTV AGD:
https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/lg-oled55b8.bhtml - 4389 zł

+

https://www.euro.com.pl/si_upload/gfx/2019/03_01_ratalna/regulamin.pdf

Dlaczego zapomnieć o zwrocie? 

Możesz zwrócić do 30 dni mając konto moje euro i w tym przypadku nie ma różnicy czy przez internet czy w sklepie kupisz. Telewizor nie może mieć odklejonych folii z matrycy bądź ramek, ogólnie nie może posiadać śladów użytkowania. W MM oczywiscie łatwiej można zwrócić tv ale chciałbyś kupić po kimś taki telewizor bo ja nie.. Pracowałem 3 lata w MM i wiem jakie cyrki tam były.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, PABLOV8 napisał:

 Pracowałem 3 lata w MM i wiem jakie cyrki tam były. 

Możesz uchylić rąbka tajemnicy ?

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Waldo94 napisał:

Możesz uchylić rąbka tajemnicy ?

Często zwracane produkty miały jakieś wady których pracownik na serwisie lub na dziale nie zauważył i potem inny klient który się nie znał to kupił taką sztukę.. A na pytanie niektórych klientów o to dlaczego pudełko nie jest zapakowane oryginalnie to było tłumaczone, że ochrona każdy sprzęt sprawdza itd..

Oczywiście są też sztuki zapakowane oryginalnie i takich żądajmy. 

W RTV EURO AGD zawsze jak się zamawia z centralnego magazynu to są sztuki oryginalnie zapakowane. 

Edytowane przez PABLOV8
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy to już jest ten moment na zakup tv czy zaczekać do świąt. Planuje zakup Sony ZF9 w65 choć teraz kusi AF9 cena tylko czy Oled do grania tez się nada ten dźwięk mnie kusi bo ZF9 słabo wypada jeśli chodzi o dzwiek i bez sound bara sie nie obejdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Adi GTI napisał:

Witam czy to już jest ten moment na zakup tv czy zaczekać do świąt. Planuje zakup Sony ZF9 w65 choć teraz kusi AF9 cena tylko czy Oled do grania tez się nada ten dźwięk mnie kusi bo ZF9 słabo wypada jeśli chodzi o dzwiek i bez sound bara sie nie obejdzie 

Przez najbliższe 2 miesiące to jest ten moment. Począwszy od przedwczoraj czyli początku wyprzedaży rocznika 2018 w Euro i MM.

  • Plusik 1
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2019 o 00:16, darekgra napisał:

Fz800 nie jest na szczęście na androidzie.

Panasonic ma swój system.

Różnica w jakości obrazu jest marginalna lecz ze wskazaniem na korzyść fz800, chociaż po ostatniej nieudanej aktualizacji w LG ta różnica się trochę powiększa.

A jak system LG vs Panasonic. Jest na którymś HBO GO tak jak na systemie Samsunga?  Dla mnie obsługa to też istotna  sprawa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o sam system to tu ze wszystkimi tv wygrywa LG.

Na Panasonicu niema HBO Go, na LG nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak u Was z realizacją zamówień z bezvacia w MM? Ja jeszcze zastanawiam się ciągle miedzy Sony a Panasonikiem ale mimo to w promocji bez VAT zamówiłem 49FX700 i czekam już  ponad 2 tygodnie. Towar jest niby w drodze już od tygodnia. Dodzwonić się na infolinię graniczy z cudem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...