Skocz do zawartości
Gmeru

Najtańszy OLED TV na rynku | TEST | LG OLED B8 55" za 4389 zł

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Rafał Hrabec napisał:

Ten Philips korzysta z matrycy OLED od LG - dobrze rozumiem? To lepszy TV niż OLED B8/C8? Kusząca promocja ;) Jak z trwałością matryc OLED, bo różne są opinie? Do kiedy trwa promocja?

B8/C8 nie dostaniesz już w żadnym większym sklepie, bo to są modele zeszłoroczne. Jeśli chodzi o matrycę to we wszystkich OLEDach na rynku bez względu na markę są matryce od LG. Czy lepszy czy gorszy to już kwestia gustu. Na LG masz lepszy smart OS a na Philipsie ambilight. Trwałość matrycy to już zależy od tego jak będziesz użytkować telewizor (przy OLEDzie powinno się przestrzegać kilku zasad jak np. nie oglądanie godzinami kanałów informacyjnych typu TVN24 czy TVP Info, czy granie w kółko w jedną grę przez bardzo długi czas). Masz całą masę informacji na ten temat tu na forum, poczytaj sobie.

Edytowane przez Patryk Mistrz
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.11.2019 o 11:32, raus napisał:

To dobry wybór, ale możesz mieć ciężko żeby trafić dobry egzemplarz bo to model, którego produkcja skończyła się z pół roku temu. Poczekałbym chyba na wyprzedaże i polował na B9/C9 w granicach 4500 zł

Przeczytałem wpis, który cytuję i przyznam, mocno mnie on zaniepokoił. Od 2tyg przeglądam internet w poszukiwaniu nowego TV w granicach 6000PLN i po wielu godzinach czytania postów na forach, przeglądania porównań telewizorów na stronach, no i oczywiście obejrzeniu recenzji na yt padło na B8 od LG, na ten moment jest to 6999, ale telewizor zamierzam kupić w przyszły piątek (black friday) i liczę, że znajdę wtedy gdzies go pare stówek mniej. I tu pojawia się moje pytanie odnośnie wpisu użytkownika @raus - Czy faktycznie jeżeli jest to Tv z przed dwóch sezonów to na sklepach większość modeli to egzemplarze wystawowe lub zwrotne? bo tak wywnioskowałem.

Zastanawiałem sie też nad LEDem od Sony 65XG8596 bo jakość obrazu naprawdę jak na nie OLED oszałamiająca. Miał może ktoś podobną rozterkę?

Z góry dzięki za pomoc ;)

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem w Media Markt i faktycznie B8 była już tylko wystawowa (nie chciałem takiej), ale po ogólnym sprawdzaniu oferty w sklepie już nie tylko w teorii to wybór padł na nieco mniejszy model od philipsa - 854. Miał być 65 cali ale 55 też przeżyje tym bardziej przy tej promocji https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/telewizor-philips-55oled854-12?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_content=paid#  Po sprzedaży xboxa telewizor wyniesie około 3800-3900zł, Chyba sie opłaciło?

Jak w porównaniu do B8 wypada ten philips? Mógłby sie wypowiedzieć ktoś kompetentny się wypowiedzieć? bo ja znawcą nie jestem ;)

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...