Skocz do zawartości
KRISTOFERUS

ROZDZIELCZOŚĆ W KDF-50E2010?

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM SERDECZNIE,
Od tygodnia jestem szcesliwym posiadaczem kdfika i na prawdę niezdecydowanym jeszcze polecam zakup tego sprzetu to wspaniłay telewizor niech was nie zmyli słabej jakosci obraz wyswietlany przez te telewizory w duzych centrach typu "nie dla idiotów" kwestia ustawień.Ale ja nie o tym...Mam pytanko odnosnie rozdziałki w tym telewizorze mianowicie czy istnieje mozliwosc ustawienia rozdzielczosci w jakiej ma wyswietlac obraz w menu tego tv? Po przestudiowaniu menusow tv nic takiego nie znalazłem...Kiedy zapodaje mu sygnał z PS2 po commponencie on sam ustawia sobie rozdziałke, tak samo jest kiedy podaje mu sygnał z DVD po HDMI...czy mozna to zmienic czy tak po prostu ma byc?
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
telewizor wyświetla to co podaje mu zewnętrzne źródło na danym wejściu i to na tych urządzeniach ustawiasz rozdzielczość. PS2 z tego co wiem działa tylko w 420p, więc nie zwiększysz rozdziałki, ale na X360 po komponencie, czy jakimś DVD ze skalerem po HDMI - owszem.

pozdr,
helcik Edytowane przez helcik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro to "kwestia ustawien" to moze podpowiedz jaka opcja odpowiada za kąt oglądania +/- 30 stopni w pionie i w poziomie (dalej jakosc pogarsza sie w postępie logarytmicznym...)
Do tego kontrast, jaskrawość, trwałość lamp .... bez jaj :blink:

Jesli ktos szuka sprzetu gdzie priorytetem jest wysoka jakość i zadowalająca trwałość- uzyska ją w plaźmie, dalej są LCD (porządne), no i na szarym końcu - to "coś"

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...