Skocz do zawartości
Marcin Konieczny

Jaki uchwyt ścienny do C8 65 cali

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

 

Wiec to jednak będzie C8 65cali, 

Muszę go powiesić na ścianie i szukam dobrego uchwytu który umożliwi dość dużą mobilność telewizora (często przekręcamy w jedną lub drugą stronę, a ze 65 cali jest spory to musi odchodzić co najmniej ze 40cm od ściany na wysiegniku) 

Ponadto, z uwagi ze oled jest taki cienki wiem ze trzeba go bedzie przestawiać za podstawę, wiec sam uchwyt musi chodzić dość lekko i płynnie.

 

Innymi słowy, wiem że tanie odpadają, ale kupi się coś do 500/600 zł dobrego? 

 

Byłbym wdzięczny za pomoc 

(Szukalem na forum innego działu aby o to zapytać ale nic sensownego nie znalazłem więc zdecydowałem się napisać tutaj)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam coś takiego:

https://www.uchwytylcd.eu/p1510,f500s-solidny-obrotowy-scienny-uchwyt-na-sprezynie-gazowej-do-telewizorow-lcd-led-50-60.html

Generalnie polecam dla ludzi z małymi dziećmi, albo zwierzętami. Można regulować położenie TV we wszystkich płaszczyznach, co najważniejsze góra-dół (w górę łatwizna z oledem, w dół trzeba złapać ręką od dołu za elementy uchwytu które są za TV, albo przykręcić sobie jakąś rączkę żeby było wygodnie, bo trochę siły to wymaga, a oleda nie naciśnie się na górną krawędź).

W moim przypadku ten uchwyt się sprawdził bo nie lubię jak TV jest zamontowany za wysoko, a mając raczkującego i włażącego na meble małego szkraba było zagrożenie i dla sprzętu i dla dziecka. TV w dzień był na maksa w górę, wieczorem jak dziecko spało i można było wyciągnąć nogi na kanapie i TV na maksa w dół. Regulacja wysokości mogłaby być większa, bo obecne 26 cm szału nie robi, ale mnie to wystarcza. 

Edytowane przez efel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...