Skocz do zawartości
Marcin Konieczny

Kiedy kupić LG C8 w tym roku?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W sumie już zdecydowałem że w tym roku kupię LG C8, jeszcze trwają negocjacje z żoną czy 55 czy 65 cali ale decyzja w sumie podjęta.

Pytanie, kiedy sensownie będzie zrobić zakup (wiadomo, żeby była niższa cena), chodzi mi o to że skoro C9 niebawem wychodzi, to zastanawiam się jak długo C8 będzie na rynku?

Jeżeli poczekam do września to jeszcze bez problemu kupię? A może uważacie że nie będzie problemu z dostępnością C8 nawet do grudnia?

Ostatni tv kupowałem 7 lat temu, i po prostu wziąłem ten który mi się podobał, teraz dużo czytam o OLED, i inaczej podchodzę do tematu, dlatego na swój sposób mam przyjemność z samego planowania zakupu :)

 

Będę wdzięczny za opinie,

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kwiecień-maj. Potem już tylko zwroty (egzemplarze z wadami fabrycznymi), albo poekspozycyjne (przeważnie z wypaleniami matrycy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, wlasnie o to mi chodzilo! czyli jednak trzeba szybciej niz planowalem!

w takim razie drugie pytanie, obecnie 65 cali c8 kosztuje 9000, 

widzialem ze 65 c9 gdzies ma byc za 3500 USD, wiec okolo 13,000.

czy jest szansa ze c9 bedzie pod koniec roku kosztowal okolo 9.000? ile byscie obstawiali?

Pytam bo z roznych powodow wolalbym wydac 9000 w Q4 2019, teraz musialbyc kupic 55 cali w kwietniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szans na C9 w 4Q roku raczej niema żadnych, wtedy może być w okolicach 11,5 tys.

Spróbuj wziąć raty na brakującą część  zł i kup 65 cali.

 

Edytowane przez darekgra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko przewidzieć. Z roku na rok ceny oledów spadają, ale w końcówce roku to raczej B9 będzie za 9tys. C9 spadnie do tej kwoty na początku 2020.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kol. Marcinie jak masz potrzebę zakupu to kup C8 w kwietniu, maju 2019.

Jak będziesz czekał na dobrą cenę C9 to sytuacja zapewne powtórzy się za rok z zapytaniem .... a może C10 ?

Oczywiście istnieje zakup ratalny, nieco mniej "bolesny" ?

pozdrawiam  

Edytowane przez Gatar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...