Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam forumowiczów, mam do was nurtujące mnie pytanie, stoje przed wyborem tych dwóch TV i zastanawiam się czy mi ta matryca 100 hz jest potrzebna. Oglądam filmy na Netflix i mam dostęp do Player+ z 11sports i Canal Plus a w niedalekiej przyszłości moze telewizja cyfrowa UPC. Przez dwa tygodnie mogłem testowac u siebie w domu 49pus7803 i zwracałem szczególną uwagę na smużenie obrazu gdzie zauważyłem "ciekawe" zjawisko otoż na playerze ogladajac canal plus HD mecze wygladaly raczej normalnie, nie widziałem ani mega plynnego obrazu ani tez nie widziałem smuzenia, natomiast w momencie kiedy na YouTube na kanale FIFATV włączyłem sobie 30 sekundowe nominacje do bramki Mistrzostw Swiata 2018 zauważyłem ze obraz jest swietny i bardzo plynny tak jakbym tam byl, a to zasluga zapewne 50fps. Natomiast na tym samym kanale byly skroty roznych meczow i tam z kolei obraz byl niemalze identyczny jak ten nadawany z canal plus HD czyli ani nie plynny ani nie smuzy. I moje pytanie czy skoro obraz z telewizji jest jeszcze przesylany w 30 klatkach to po co mi matryca 100 Hz skoro ten obraz jest dokładnie taki sam i niczym sie nie wyróżnia. Dodam jeszcze iz jak gralem w Fife na tym tv przy 60 fps obraz byl również dla mnie idealny pod kątem płynności. Prosze was o wyjaśnienie tego co zauważyłem, może po prostu ja nieco inaczej interpretowałem prędkość matrycy. I kiedy tą różnicę zauważę. 

Link z filmów z YouTube:

1. 

2.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...