Skocz do zawartości
shdr

Philips 65PUS8303 podświetlanie

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Cześć,

chciałem zapytać jak wygląda kwestia nierównego podświetlania w modelu 65PUS8303? Wczoraj wypakowałem TV i włączyłem kilka materiałów 4K. Generalnie na kolorowych super, natomiast na czarnych poza srebrzeniem (na akceptowalnym poziomie) zobaczyłem że prawy dolny róg mocniej "świeci". Jest to obszar +/- 15-20 cm szerokości i 5-10 cm wysokości. Wymieniać na inny egzemplarz, czy raczej to standard?

Niestety w sklepie (MM) przy zakupie poinformowano mnie że za wypakowanie i sprawdzenie na miejscu będę musiał dopłacić 50 zł. Teraz będą mieli zwrot i TV pójdzie w outlet...

Edytowane przez shdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłbyś fotkę?
Na dniach przejeżdża do mnie ten model i porównam.

PS. 50 zł przy zakupie za 5000 to grosze. Ale takie coś chyba tylko przy zakupie stacjonarnym możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawy dolny róg. Dziś wymieniłem na nowy egzemplarz i dało się już włączyć w sklepie :)
Niestety nie było możliwości w zaciemnionym pomieszczeniu, a przy 1000 świecących ledów nad głową ciężko coś zweryfikować... no ale zawsze to coś. Na ciemnym tle wstępnie nic złego nie wyłapałem. Okaże się w nocy jak to wygląda.

P3070731.JPG

P3070732.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.03.2019 o 15:41, shdr napisał:

Niestety w sklepie (MM) przy zakupie poinformowano mnie że za wypakowanie i sprawdzenie na miejscu będę musiał dopłacić 50 zł. Teraz będą mieli zwrot i TV pójdzie w outlet...

To jest kpina, że jakikolwiek sklep życzy sobie opłatę za wypakowanie i obejrzenie towaru. A jakbyś dostał tv w [beeep]niętą w transporcie matrycą to co wtedy?
Niedługo za przymierzenie butów w sklepie będą chcieli pieniądze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość podświetlenia zależy od egzemplarza, chociaż w tym modelu, który jest już kwalifikowany jako klasa średnia to nie powinny zdarzać się jakieś skrajności. Dobrze, że udało się jakoś normalnie załatwić tę sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...