Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Days Gone | POKAZ PRZEDPREMIEROWY | Wrażenia z gry PS4 Pro

26 lutego dzięki uprzejmości polskiego oddziału PlayStation mieliśmy okazję wziąć udział w przedpremierowym pokazie gry Days Gone. Z tej okazji chcieliśmy podzielić się naszymi wrażeniami z tego postapokaliptycznego survival horroru z bikerami w rolach głównych.

 

Przeczytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówicie, że warto brać na premierę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, lycone napisał:

Mówicie, że warto brać na premierę?

każdy ma swój gust - trochę inny  - ja w recenzje nie wierzę

RDR2 - oceny 95% a gra nudna jak flak

RE2 też niby hiper produkcja - nawet była niezła ale do RE7 jej bardzo daleko (drugą postacią nawet mi się nie chciało grać bo zrobili z tego odgrzewany kotlet)

ogólnie - ja bez dema już w żadną grę nie wchodzę w cenie premium - no chyba że kupić na "day one" w promocji i sprzedać po tygodniu jak nie wypali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak chciałem temat zacząć ;D

Mnie tak Red zamulił, że przestałem w niego grać i w tym czasie przeszedłem Uncharted wszystkie części, SpiderMana, Far Cry New Dawn i teraz z braku gier zacząłem spowrotem męczyć w Reda. Coś się zaczęło rozkręcać i wymęczę go do końca. Days Gone mnie kusi bardzo, bo lubię takie klimaty. Dużo bliżej mi do czegoś takiego niż właśnie Reda czy Wiedźmina...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, lycone said:

Tak chciałem temat zacząć ;D

Mnie tak Red zamulił, że przestałem w niego grać i w tym czasie przeszedłem Uncharted wszystkie części, SpiderMana, Far Cry New Dawn i teraz z braku gier zacząłem spowrotem męczyć w Reda. Coś się zaczęło rozkręcać i wymęczę go do końca. Days Gone mnie kusi bardzo, bo lubię takie klimaty. Dużo bliżej mi do czegoś takiego niż właśnie Reda czy Wiedźmina...

Mnie też zamulił RDR2 ostatecznie jednak. Wiele rzeczy robi świetnie ale jednak też przytłacza w negatywnym sensie w niektórych sprawach. A na Days Gone czekam bo reżyseria i aktorstwo naprawdę dobre, świat wygląda technicznie bardzo ładnie a i sam gameplay jest niezły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem preorder. Czekam na premierę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...