Skocz do zawartości
hdmi

Jaki przewód z konwertera TV-SAT

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w pokoju do Telewizora podłączoną z dachu zwykłą antenę TV przewodem koncentrycznym 75 Ohm. Niedługo będę kupował zestaw TVSat, prawdopodobnie N, a jutro będę musiał zdecydować, czy puścić ten kabel pod właśnie kładzioną podłogą - w związku z tym mam pytanie - czy ten kabel będzie się nadawał do TV-SAT? Wydaje mi się, że tak, ale bardzo proszę mnie w tym upewnić :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podaje ci link do fachowców od sat. Dam się dowiesz więcej.

[url="http://skysunsat.pl/tematy133/kable-vt2684.htm"]http://skysunsat.pl/tematy133/kable-vt2684.htm[/url]

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='hdmi' post='39978' date='23.02.2007, 22:59 ']Mam w pokoju do Telewizora podłączoną z dachu zwykłą antenę TV przewodem koncentrycznym 75 Ohm. Niedługo będę kupował zestaw TVSat, prawdopodobnie N, a jutro będę musiał zdecydować, czy puścić ten kabel pod właśnie kładzioną podłogą - w związku z tym mam pytanie - czy ten kabel będzie się nadawał do TV-SAT? Wydaje mi się, że tak, ale bardzo proszę mnie w tym upewnić :angry:[/quote]
Jest jakiś symbol na tym kablu? Może nazwa producenta? Jeśli nie to może masz fotkę rozizolowanej stopniowo końcówki oraz średnice żyły środkowej, izolacji wewnętrznej? Przydałoby się też info o materiale z którego jest izolacja wewnętrzna. Pełna czy spieniona? A może powietrzna?
Jaka długość kabla będzie potrzebna?
Po uzyskaniu odpowiedzi na te pytania będzie można coś doradzić.
Pozdrawiam.

Edytowane przez Joki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Joki' post='39999' date='24.02.2007, 13:26 ']Jest jakiś symbol na tym kablu? Może nazwa producenta? Jeśli nie to może masz fotkę rozizolowanej stopniowo końcówki oraz średnice żyły środkowej, izolacji wewnętrznej? Przydałoby się też info o materiale z którego jest izolacja wewnętrzna. Pełna czy spieniona? A może powietrzna?
Jaka długość kabla będzie potrzebna?
Po uzyskaniu odpowiedzi na te pytania będzie można coś doradzić.
Pozdrawiam.[/quote]


Dzięki, podaję symbol, który jest na kablu:

TF KABLE 4 YWDXpek 75-1,15/5,0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To bardzo przyzwoity kabel. Jeśli nie jest gdzieś uszkodzony (przełamany, mocno skręcony, przebity), powinno być ok. Napisz jeszcze tylko jaka długość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Joki' post='40046' date='25.02.2007, 10:00 ']To bardzo przyzwoity kabel. Jeśli nie jest gdzieś uszkodzony (przełamany, mocno skręcony, przebity), powinno być ok. Napisz jeszcze tylko jaka długość?[/quote]


No to fajnie, bo kabel jak mi się dobrze zdaje ma już parę ładnych lat. Co do długości, to ma ze 20 m (idzie na dach nad pokojem), ale być może z anteną SAT będzie miał znacznie mniej, jeżeli antena będzie przy oknie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W takim razie, jeśli nie jest uszkodzony powinno być wszystko ok.
Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...