Jump to content
qentin

Pomoc w wyborze odtwarzacza Zidoo Z10 vs Egreat A8 vs Egreat A10

Recommended Posts

Dzień dobry Panowie,

Po wielu latach używania Extreamera Prodigy chciałem wreszcie przesiąść się na nieco poważniejszy sprzęt z możliwością odtworzenia najnowszych formatów audio i video. Jako zagorzałemu kinomanowi najbardziej zależy mi na tym aby urządzenie było sprawnym odtwarzaczem filmów. Jest to zdecydowanie priorytet. Chciałbym, żeby odtwarzacz obsługiwał większość najnowszych formatów video z 4K i HDRem na czele oraz wypuszczało bezstratny dźwięk z najgęstszych formatów.
Jeśli chodzi o inne funkcjonalności około androidowe jak Kodi i inne "dodatki" nie jest to dla mnie priorytet, jednak fajnie gdyby była możliwość obsługi czegoś więcej.
Jednak głównie zależy mi na sprzęcie filmowym z mocnym odtwarzaczem, który będzie "dawał" radę przez kilka najbliższych lat.
Chciałbym również żeby miał możliwość pełnej modyfikacji napisów w filmach (synchronizacja czasowa, pozycja, kolor czcionki, format itd ) ale chyba większość dostępnych obecnie odtwarzaczy ma taką możliwość.
Po researchu mój wybór ograniczyłem do 3 poniższych modeli:

Zidoo Z10
Egreat A10
Egreat A8

Czy mieliście okazję przetestowania oraz porównania powyższych modeli?

Który z nich byłby dla mnie najodpowiedniejszy i najbardziej sprawdziłby się w przypadku moich potrzeb?

Dodatkowo mam pytanie, czy dwa powyższe modele Egreat różnią się od siebie jedynie wielkością pamięci flash oraz tym iż A8 nie odtwarza pełnego menu Blu ray?
Czy mają jeszcze jakieś znaczące różnice ?

Będę wdzięczny za wszelkie rady i sugestie.